Klawiszologia w Minecraft

Napisane
1 1 1 1 1 (0 ocen)

Poszczególne klawisze odpowiedzialne są za:

MYSZKA

Lewy przycisk myszy - niszczenie/pozyskiwanie bloku, atak, przełączanie dźwigni.

Środkowy przycisk (kółko) - przewijanie po pasku szybkiego wyboru, naciśnięcie kółka wybiera z naszego ekwipunku klocek, na który aktualnie patrzymy. Przykład: patrzysz na piasek i jeżeli masz blok piasku na pasku szybkiego wyboru to zostanie on automatycznie wybrany.

Prawy przycisk - położenie bloku, przełączanie dźwigni, korzystanie z menu specjalnych przedmiotów, takich jak Skrzynie czy Stoły warsztatowe.

OPIS OBŁOŻENIA KLAWIATURY W MINECRFT [KONFIGURACJA PODSTAWOWA]

KLIKNIJ W OBRAZEK ABY POWIĘKSZYĆ

keyboard-klawiszologia-minecraft-polska

 


 

 


Wszystko o Minecraft

wszystko o minecraft polska plMinecraft to gra typu Indie, stowrzona przez niezależnego twórcę o nicku "Notch". W grze mamy dostępne kilka trybów rozgrywki, między innymi sieciowy multiplayer, na kórym setki a nawet tysiące gracze spotykają się na jednym serwerze minecraft w celu tworzenia w trybie creative majestatycznych budowli. W trybie survival pvp przemierzają proceduralnie generowany świat, w celu zdobywania surowców, aby przygotować się w podróż ku wymarowi The End, w którym zabijają Smoka Kresu.
 Są też różnego rodzaju mini gry takie jak survival games, hide 'n' seek, tryby rozgrywki na wyspach skyblock, oraz serwery RPG. Do Minecraft powstały także tysiące modów oraz pluginów, pisanych przez społeczność graczy oraz fanów Minecrafta. Pełny opis możesz przeczytać tutaj -> Wszystko o Minecraft.
 
minecraft-1.13-co-nowegobetter-together-nowa-wersja-minecraft
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

 Reklama