CraftBukkit 1.6.4 - Update

Napisane 20 wrzesień 2013 przez bolda500
1 1 1 1 1 (0 ocen)

Najnowsze wydanie deweloperskie CraftBukkit zostało opublikowane.
Wersja 1.6.4 zawiera kilka ważnych poprawek.
Wersja ta zawiera wszystkie zmiany wprowadzone w wersji 1.6.3, która nie została opublikowana tylko odrazu wydano poprawioną wersję 1.6.4.
 
Bukkit
 
Jedną z ważnych zmian między wydaniami 1.6.2 a 1.6.4 jest poprawienie zachowania Zombie [nie powodują one już lagowania] oraz usunięcie exploitu [duplikowanie pakietów handshake] umożliwiającego włamanie na serwer w trybie Premium.
 

Pobierz

 

CraftBukkit 1.6.4

Pozostałe wydania CraftBukkit
 

 REKLAMA
 

Wszystko o Minecraft

wszystko o minecraft polska pl Minecraft to gra typu Indie, stowrzona przez niezależnego twórcę o nicku "Notch". W grze mamy dostępne kilka trybów rozgrywki, między innymi sieciowy multiplayer, na kórym setki a nawet tysiące gracze spotykają się na jednym serwerze mineraft'a w celu tworzenia w trybie creative majestatycznych budowli. W trybie survival pvp przemierzają proceduralnie generowany świat, w celu zdobywania surowców, aby przygotować się w podróż ku wymarowi The End, w którym zabijają Smoka Kresu.
 Są też różnego rodzaju mini gry takie jak survival games, hide 'n' seek, tryby rozgrywki na wyspach skyblock, oraz serwery RPG. Do Minecraft powstały także tysiące modów oraz pluginów, pisanych przez społeczność graczy oraz fanów Minecrafta. Pełny opis możesz przeczytać tutaj -> Wszystko o Minecraft.
 
 
 
 

IP: strefapvp.pl
sygnatury-minecraft-na-forum-strone
blog roku pl 2015