Kilka słów na temat 1.7 i 1.8!

Napisane
1 1 1 1 1 (0 ocen)


Notch i Jens, niezależnie pracujący na rzecz aktualizacji przygodowej, robią już duże postępy. Zapewne zajmie im to jeszcze trochę czasu, ale miejmy nadzieję, że nastąpi w grze zmiana na dużo lepszą. Aby zapobiec zbyt późnemu wydaniu, zdecydowali się na wydanie Pistons wcześniej.

Oznacza to, że Minecraft Update 1.7 ukaże się wkrótce, zawierając tylko tłoki i prawdopodobnie kilka poprawek.
Praca nad aktualizacją przygodobędzie jednak długo trwała, i zostanie wydana jako Minecraft 1.8. Warto będzie poczekać ten czas!

Po Minecraft update 1.8 będą musieli rozpocząć prace nad wypuszczaniem Minecraft'a do pełnej wersji w listopadzie. Obejmuje to zakończenie prac nad API mod, zwiększając stabilność i wydajność, dodając funkcje wspierające, takie jak lista znajomych i przeglądarka serwerów, włączając singleplayer i multiplayer, a co najważniejsze dopracowanie rozgrywki gry.

Data premiery prawie na pewno zmieniła się na tydzień po 11-11-11 i Mojang ciężko pracuje aby dotrzymać tego terminu. Premierze pełnej wersji Minecraft ma towarzyszyć wielkie widowisko, gdzie zaangażowanie fanów bedzię duże i uczci wydanie w należyty sposób..

Po wydaniu Minecraft Full Mojang planuje trochę odpocząć. Potem zaczną się dalsze prace nad pierwszym, po aktualizacji do pełnej wersji, updatem. 

 

logo mcadmins

minecraft-1.13-co-nowego
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

SOCIAL

 
 
 
 
  Minecraft Polska

 ADS