Minecraft: Story Mode kolejne 3 nowe epizody

Napisane
5 1 1 1 1 1 (3 ocen)

minecraft story mode epixod piaty
Twórcy gry Minecraft: Story Mode idą za ciosem i trwają prace nad kolejnymi 3 epizodami. Za kilka dni otrzymamy 5 epizod zatytułowany Order Up, a kolejne 3 powiększą całość do 8 epizodów łącznie.
 

Order Up - 5 epizod Story Mode

5 epizod strory mode minecraft 2
 
Wraz z towarzyszami w epizodzie piątym trafiamy do zupełnie nowego nieznanego świata. W krainie tej rządzi przywódca NPK (Nowy Porządek Kamienia - illuminati!?). No i jak można się domyślić to kolejna przygoda pełna konfliktów i zagadek do rozwiązania na naszej drodze.
 
5 epizod strory mode minecraft 1
 
Premiera 5 epizodu: Order Up została zaplanowana na ten sam dzień 29 Marzec: (w zależności od platformy)
  • PC/Mac - 29 Marzec
  • Playstation Network (PS4/PS3) - 29 Marzec
  • Xbox Live (Xbox One/Xbox 360) - 29 Marzec
  • iOS - 29 Marzec
  • Android - 29 Marzec
 

Kolejne 3 nowe epizody Story Mode

 
Telltale Games nie podaje jednak żadnej przybliżonej daty premiery pozostałych 3 epizodów. Nie wiadomo także czy wpływ na czas ich wydania ma nowa gra pod tytułem Batman - A Telltale Game Serie, mająca pojawić się już w tym roku w okolicach okresu latniego.
 
Aby zakupić kolejne 3 epizody wymagane będzie posiadanie przynajmniej pierwszego epizodu. Z jednej storny można patrzeć po co kupować tylko epizod 6,7 oraz 8 nie grając we wcześniejsze, z drugiej strony jest to trochę naciągana sprawa, i skok na portfele graczy, można poprostu było zostawić otwarty wybór czy ktoś chce zakupić poprzednie epizody czy nie.
 
O kolejnych epizodach Minecraft: Story Mode będzie informować w naszym dziale Minecraft na bieżąco, gdzie znajdziesz tam najnowsze doniesienia z całego świata dotyczące Minecraft.

 

 


Minecraft: Story Mode kolejne 3 nowe epizody - 5.0 out of 5 based on 3 votes
 

logo mcadmins

minecraft-1.13-co-nowego
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

SOCIAL

 
 
 
 
  Minecraft Polska

 ADS