Minecraft - "W Nieznane"

Napisane
4 1 1 1 1 1 (4 ocen)

minecraft w nieznane serial
Minecraft "W Nieznane" to produkcja nad którą pracuje niewielka grupa filmowców, którzy postanowili wrócić do swojego dzieciństwa i odtworzyć sceny z historii którą razem wymyślili. Film będzie miał formę serialu. Poniżej krótki komentarz twórców.
 
Staraliśmy się dopieścić każdy szczegół. Zarówno fabułę, obraz jak i dźwięk. Pierwszy odcinek serialu ma podtytuł „W Nieznane” trwa on 30 minut i jest pierwszą z trzech części „Sezonu Drewna”. Produkcja jednego odcinka zajmuje sporo czasu. Więc premiera każdego z nich będzie w odstępach 2 miesięcy. Staraliśmy się włóżyć trochę akcji między dialogi, aby was nie zanudzić na śmierć informacjami. Dialogi będą narazie w wersji pisanej. Sądzimy, że na dobry początek to co udało nam się zrobić jest dobrym wstępem do czegoś większego.

 

O filmie - "W Nieznane"

 
Pierwsza część pt. "W Nieznane" to przedsmak i wprowadzenie do znacznie dłuższej historii głównego bohatera Steve'a oraz jego przyjaciela Bricka. Razem próbują przeciwstawić się niebezpieczeństwu które grozi głównemu bohaterowi niewiedząc jaki zbieg wydarzeń nastąpi i jak wpłynie to na losy całego kwadratowego świata.
 
Mamy gotową fabułę „Sezonu Drewna” i gwarantujemy, że ostatni odcinek będzie przełomowy. Teraz poznacie bohaterów z którymi będziecie mieli styczność nie tylko w tym sezonie, ale również w następnych.
 

Zwiastun - "W Nieznane"

 
 
PREMIERA 18 listopad 2016

 


Minecraft - "W Nieznane" - 4.0 out of 5 based on 4 votes
 
minecraft windows 10 pobierz
minecraft-1.13-co-nowego
nowa-tekstura-wersja-minecraft
dobry launcher minecraft
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

Social

 
 
 
 
  Minecraft Polska

 ADS