Boss Update dla Windows 10 | Pocket - 0.16.0

Napisane
5 1 1 1 1 1 (2 ocen)

boss update 0.16.0 windows 10 mcpe
Boss Update to jedna z większych aktualizacji jakie pojawią się w wersji MCPE | Windows 10. Obecnie trwa otwarta beta 0.16.0 a w niej nowe moby, bossy oraz bloki.
 
W testowej becie pojawi się Elder Guardian wraz z obstawą swoich sług. W grze pojawi się także znany w wersji PC trzygłowy Wither strzelający niebieskimi czaszkami prosto w głowę gracza. Pojawią się także nowe bloki znane z podwodnych świątyń w wersji PC.

 

Dodano także dla wersji Pocket / Windows 10 możliwość wykonywania komend po "slashu" [/], abyś mógł dodawać sobie przedmioty, zmieniać porę dnia, ustawiać różne parametry gry, przywoływać moby oraz ingerować w inne aspekty rozgrywki. W aktualizacji beta 0.16.0 znajdzie się 20 komend. Więcej pojawi się w przyszłych aktualizacjach.
 
Jak widać, Mojang stara się przybliżyć coraz bardziej zawartość i możliwości jakie oferuje wersja PC/java dla posiadaczy Pocket/Windows 10. Skraca się tym samym różnica jak dzieli oba wydania. Zastanwia tylko czy Mojang pod kierownictwem Microsoftu nie dojdzie kiedyś do decyzji, w której rozwój gry będzie toczył się tylko dla wersji Pocket/Windows 10.
 
Aktualizacja Boss Update będzie dostępna dla Windows 10, wszystkich wydań Pocket oraz Gear VR, obecnie dostępna jest tylko dla użytkowników Androida w celu testów. Więcej informacji o dalszych planach dotyczących aktualizacji Boss Update pojawi się na tegorocznym Minecon 2016.

 


Boss Update dla Windows 10 | Pocket - 0.16.0 - 5.0 out of 5 based on 2 votes
 

logo mcadmins

minecraft-1.13-co-nowego
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

SOCIAL

 
 
 
 
  Minecraft Polska

 ADS