Avatar
Napisane przez Opublikowane 21 sierpień 2017

Limitowana edycja konsoli Xbox One S w skórce Minecraft

Avatar
bolda500 21 sierpień 2017
Xbox One S Minecraft Edition to limitowana konsola Xbox jaka już za kilka miesięcy będzie dostępna w sprzedaży. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup Xbox'a to może jest właśnie dobry moment aby to uczynić.
 
 
Nowa limitowana edycja konsoli Xbox One S pierwszy raz została pokazana przez Microsoft podczas tegorocznego Gamescom w Kolonii razem z inną wersją dla gry Shadow of War. Niemniej jednak wersja konsoli dedykowana dla Minecraft posiada o wiele lepszy wygląd. 
Nowa "skórka" konsoli Xbox One S otrzymała wygląd bloku trawy, a pad w zestawie jest w stylistyce jednego z najbardziej rozpoznawalnych mobów w grze, jakim jest creeper. Poniżej krótka wypiska co otrzymamy w tej limitowanej edycji.

 

 

Limitowany zestaw Xbox One S Minecraft Edition

 
  • Konsola Xbox One S 1 TB - Minecraft Limited Editon
  • Podstawkę pod konsolę
  • Pad bezprzewodowy - Minecraft Creeper Limited Edition
  • Klucz produktu - gra Minecraft
  • Klucz z zawartością cyfrową - Redstone Pack
  • 30 dni dostępu do Xbox Game Pass
  • 14 dni dostępu do Xbox Live Gold
 
Konsola będzie dostępna od 3 października 2017r. w cenie 399$ (~1450zł). Dodatkowo osobno będzie można zakupić sam kontroler w 2 odmianach, zielony w stylistyce z creeperem (taki sam jak w zestawie z konsolą) oraz drugi różowy w stylistyce z świnką. Oba pady w cenie 74.99$ (~273 zł).

   

 

Zobacz także:

Minecraft Beta 1.9.0.0 dla Xbox One/Windows 10/Android
Od 19 listopada dostępna jest wersja Minecraft Beta 1.9.0.0 dla edycji Bedrock dodająca nowe bloki, moby oraz funkcje. Od 19...
Aktualizacja Oceanu dla starszych wersji konsol
Aktualizacja Oceanu, która wkrótce pojawi się dla edycji Java oraz Bedrock przeniesie graczom dużo podowdnych nowości oraz nowych...

Oceń artykuł
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3 ocen)
Udostępnij