Paczka skinów dla MCPE oraz W10 inspirowana Wu Cheng'en

Napisane
5 1 1 1 1 1 (1 ocena)

paczka skinow pe w10 Journey To The West
Mojang przygotował paczkę skinów oraz tekstur dla wersji PE oraz Windows10, inspirowaną powieścią wydaną przez Wu Cheng'en w 1592r. - "Wędrówka na zachód"(eng. Journey to the West), a ta z kolei była instpirowana także DragonBall. A to wszystko z okazji chińskiego nowego roku.
 
W paczce znalazło się dużo bardzo fajnych skinów oraz tekstur. Wykorzystanie motywów z powieści było na tyle dobre, ponieważ wpasowują się one idelanie w świat gry minecraft'a. Wcześniej w większości wydawane paczki odnośiły się do halloween lub inspiracją dla twórców była inna gra, serial lub komiks. Tym razem jadnak była to powieść o "Wędrówce na zachód".
 
podroz na zachod paczka skinow dla mcpe oraz windows 10 minecraft

 

W paczce dostępna są 2 skiny za darmow, Red Boy oraz Guanyin. Za pozostałą część paczki przyjdzie nam oczywiście zapłacć 1.99$ tak jak ma to miejsce w przypadku innych paczek skinów. Pozostałe skiny jakie znajdują sie w płatnej wersji to: Princess Iron Fan, Lord Hundred-Eyes, Bull Demon King, Monkey King, Jade Emperor, Monk Pig, Friar Sand, Lady Earth Flow, Spider Demon,Xuanzang, Pale Bone Demon oraz Black Wind Demon.

 


Paczka skinów dla MCPE oraz W10 inspirowana Wu Cheng'en - 5.0 out of 5 based on 1 vote
 

logo mcadmins

minecraft-1.13-co-nowego
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

SOCIAL

 
 
 
 
  Minecraft Polska

 ADS