Realms na MCPE oraz W10

Napisane
5 1 1 1 1 1 (1 ocena)

relams minecraft na urzadzenia mobilne oraz konsole
Mojang zakomunikował o planach wprowadzenia usługi serwerów Realms Minecraft dla posiadaczy wersji MCPE oraz W10. Przypomnimy, że usługa Realms działa już w Polsce i wielu innych krajach od ponad 2 lat. Nowa odsłona Relams ma posiadać wsparcie dla telefonów z systemami iOS, Android, Windows Phone i specjalną edycję na Windows 10.
 

 

Jak wymieniliśmy na wstępie wpisu nowa odsłona Relams wspierać będzie wszystkie mobilne wersje z systemami iOS, Android, Windows Phone. Całość zostanie połączona dzięki usłudze Xbox Live ( nie będzie wymagane konto Gold, aby zakupic usługę Relams), w której należy się zarejestrować za darmo, jeśli nie posiadmy tam jeszcze swojego konta.
 
Obecnie nowa odsłona Relams jest w fazie testów i żeby wziąć udział w nich należy posiadać konto Minecraft zakupione dla wersji MCPE na Androida i zapisać się do testów pod tym linkiem: https://play.google.com/apps/testing/com.mojang.minecraftpe
 
Na obecną chwilę nie została podana cena usługi Realms dla platfrom mobilnych. Cena wersji Realms dla MCPC (na komputery desktop, edycja java) oscyluje w granicach 30 zł/m. Nie pozostaje nam nic innego jak testowanie usługi oraz czekanie na pojawienie się gotowej usługi aby rozpocząć rozgrywkę na serwerach ze znajomymi.

 


Realms na MCPE oraz W10 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
 

logo mcadmins

minecraft-1.13-co-nowego
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

SOCIAL

 
 
 
 
  Minecraft Polska

 ADS