Minecon Earth - pierwszy konwent Minecraft dla każdego za darmo

Napisane
5 1 1 1 1 1 (2 ocen)

minecon 2017 dla wszystkich minecon earth 
Od czasu pierwszego Minecon w 2011r. Mojang postanowił zmienić zasady organizacji konwentu. Ze względu na ilość zainteresowanych wydarzeniem, które co rok przyciągało coraz więcej uczestników, twórcy wpadli na pomysł aby konwent odbył się online.
 

Zwiastun Minecon Earth 2017

 
Minecon Earth nie będzie typowym konwentem, całe wydarzenie będzie można śledzić na stream w dniu 18 listopada 2017r, godz. 17:00 GMT. Wydarzenie potrwa około 90 min a sama transmisja będzie dostępna za darmo dla wszystkich.
 
minecon-earth-logo
 
Zapewne nie wszystkim odpowiada taka forma, ponieważ 1,5h Minecon w porównaniu do poprzednich edycji, które przeważnie trwały 1-2 dni wygląda słabo. Duża część uczestników poprzednich edycji właśnie za możliwość spotkania się z twórcami, uczestnictwo w panelach oraz innych imprezach dla społeczności ceniła sobie wyjazd na Minecon.
 
Jednak jest coś o czym należy wspomnieć, oprócz oficjalnej imprezy Minecon 2017 ogranizowane będą także mniejsze eventy w różnych krajach świata (duża część z nich w USA) i to w dodatku przez pozostały okres tego roku. Spragnieni aktywnego udziału znajadą coś dla siebie jak w poprzednich edycjach Minecon. Na czym mają polegać eventy możecie zobaczyć w zwiastunie poniżej. 

 

Zwiastun Minecon Community Events

  

 


Minecon Earth - pierwszy konwent Minecraft dla każdego za darmo - 5.0 out of 5 based on 2 votes

SOCIAL

 
 
 
 
  Minecraft Polska