Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 21 sierpień 2018 Aktualizacja 23 sierpień 2018

Minecraft premium za 3/5 zł? Czyli czym są "alty"

Zeber 23 sierpień 2018

Cześć! Na pewno nie raz przeglądając popularne portale aukcyjne natknęliście się na możliwość zakupu konta minecraft premium w bardzo parzystępnej cenie pokroju trzech złotych. Ale jak to w zasadzie działa i dlaczego warto unikać tego tupu ofert? Tego właśnie dowiecie się w dzisiejszym wpisie.
 

Czym są alty kont premium Minecraft?

Alty, bo tak nazywają się konta premium za 3/5 zł, to nic innego
jak współdzielone konta Minecraft
. A co to znaczy?
 
Kupując dostęp do takiego konta, dostajesz się do "elitarnej" grupy paru tysięcy innych osób, które również skorzystały z tej niebywałej okazji.
 
Dla sprzedawcy oznacza to możliwość zarobienia paru tysięcy złotych za pomocą jednego konta Minecraft, natomiast dla ciebie zazwyczaj oznacza to bana na serwerach premium takich jak Hypixel, brak możliwości zmiany nicku no i skina.

 


 

Czy w takim razie warto wyposażyć się w takie konto premium Minecraft?

W mojej opinii jest to pozbawione jakiegokolwiek sensu. Dlaczego?
 
Wystarczy podsumować, co dostajemy wraz z takim kontem. A dostajemy jedynie możliwość pokazania znajomym skina ustawionego przez założyciela aukcji, bo granie na serwerach premium odpada z wyżej wymienionego powodu. I nie usprawiedliwia tego nawet tak niska cena, bo przez to dajemy zielone światło takim ofertą.
 
Legalne konto Minecraft Premium możęsz zakupić korzystając z naszego poradnika poniżej.
 
Co sądzicie o Minecraftowych altach? Znacie kogoś, kto "kupił" takie konto? A może sami się w nie wyposażyliście? Zapraszam do dzielenia się odpowiedziami w komentarzach, natomiast ja się już z wami żegnam, do następnego wpisu, cześć!
 

Oceń artykuł
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6 ocen)
Udostępnij