Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 27 czerwiec 2011 Aktualizacja 27 czerwiec 2011

Kilka słów na temat 1.7 i 1.8!

Minecraft Polska 27 czerwiec 2011


Notch i Jens, niezależnie pracujący na rzecz aktualizacji przygodowej, robią już duże postępy. Zapewne zajmie im to jeszcze trochę czasu, ale miejmy nadzieję, że nastąpi w grze zmiana na dużo lepszą. Aby zapobiec zbyt późnemu wydaniu, zdecydowali się na wydanie Pistons wcześniej.

Oznacza to, że Minecraft Update 1.7 ukaże się wkrótce, zawierając tylko tłoki i prawdopodobnie kilka poprawek.
Praca nad aktualizacją przygodobędzie jednak długo trwała, i zostanie wydana jako Minecraft 1.8. Warto będzie poczekać ten czas!

Po Minecraft update 1.8 będą musieli rozpocząć prace nad wypuszczaniem Minecraft'a do pełnej wersji w listopadzie. Obejmuje to zakończenie prac nad API mod, zwiększając stabilność i wydajność, dodając funkcje wspierające, takie jak lista znajomych i przeglądarka serwerów, włączając singleplayer i multiplayer, a co najważniejsze dopracowanie rozgrywki gry.

Data premiery prawie na pewno zmieniła się na tydzień po 11-11-11 i Mojang ciężko pracuje aby dotrzymać tego terminu. Premierze pełnej wersji Minecraft ma towarzyszyć wielkie widowisko, gdzie zaangażowanie fanów bedzię duże i uczci wydanie w należyty sposób..

Po wydaniu Minecraft Full Mojang planuje trochę odpocząć. Potem zaczną się dalsze prace nad pierwszym, po aktualizacji do pełnej wersji, updatem. 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij