Gear VR - Minecraft w wirtualnej rzeczywistości

Napisane
5 1 1 1 1 1 (1 ocena)

gear vr minecraft virtual reality gogle
Gear VR Minecraft to będzie kolejny wielki krok, jaki twórcy wykonali i oddali nam do dyspozycji nowoczesne rozwiązania. Wg. analityków rynek VR w tym roku ma przekroczyć 860 milinów $, a duży kawałek tej sumy może być właśnie zasługą nowej wersji dostępnej na urządzenie Oculusa przygotowane przy współpracy z Samsungiem, czyli gogle Gear VR.
 
Minecraft: Gear VR będzie bazować na mobilnej wersji Minecraft: Pocket Edition, która została przystosowana do obsługi gogli Gear VR. Po odpaleniu gry mamy do wyboru czyste otoczenie lub wirtualny pokój przypominający realne przebywanie w grze. Zobaczyć to można na obrazku oraz krótkiej prezentacji poniżej.
 
gear vr minecraft virtual reality gogle pokoj z gry

 

Prezentacja Minecraft: Gear VR

 
Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy pada (np. tego od Xbox). Obracanie głową zastępuje nam myszkę i umożliwia rozglądanie się, więc bardzo szybko można się przyzwyczaić do tego sposobu sterowania postacią.
 
W poźniejszym czasie planowane jest także przystosowanie oraz wypuszczenie wersji dla Minecraft: Oculus Rift. Wtedy jeszcze więcej osób będzie mogło stanąć twarzą w twarz z mobami, pobudować i zwiedzać krainy Miencraft przy pomocy gogli i wirtualnej rzeczywistości. 
 
Więcej informacji na teamt wersji Minecraft: Gear VR oraz Oculus Rift znajduje się pod adresem: https://minecraft.net/pl/vr/

 


Gear VR - Minecraft w wirtualnej rzeczywistości - 5.0 out of 5 based on 1 vote
 

logo mcadmins

minecraft-1.13-co-nowego
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

SOCIAL

 
 
 
 
  Minecraft Polska

 ADS