Minecraft: Story Mode epizod szósty 7 czerwca

Napisane
3.6666666666667 1 1 1 1 1 (3 ocen)

Minecraft Story Mode epizod 6 szosty
W najnowszym Minecraft: Story Mode epizod szósty, Jesse wraz z innymi przyjaciółmi z Nowego Zakonu Kamienia trafią do tajemniczego świata pełnego zombie. Niedługo potem okaże się, że na wolności grasuje morderca...
 
Tak zaczyna sie histroia szóstego epizodu. Nie będziemy wam jej przedstawiać, więc przejdźmy zatem do innych ważnych szczegółów tego epizodu. Na końcu wpisu znajduje się ciekawa prezentacja epizodu 6 wraz z wywiadem.
 
Talltele Games w szóstym epizodzie Minecraft: Story Mode przygotwało dla fanów serii nowych bohaterów, w kórych jak już domyślacie się po obrazku tytułowym tego newsa i skinach tam zawartych, wcielą się znani Youtuberzy. Nowych bohaterów zagrają: Joseph Garrett (Stampy Cat), Stacy Hinojosa (Stacy Plays), Dan Middleton (DanTDM - The Diamond Minecart), Lizzie Dwyer (LDShadowLady), oraz Jordan Maron (CaptainSparklez).
 
minecraft story mode epizod 6 captainsparklez
 
Szósty epizod Story Mode będzie miał swoją premierę w dniu 7 czerwca (7.06.2016r.) i zostanie wydany na PC, Mac, PS3-4, Xbox One oraz Xbox 360. Kupując ten epizod w pakiecie Adventure Pass otrzymamy także przyszłe epizody 7 i 8, a wszystko to w cenie 15$. 
 
Jeśli chcesz zakupić tylko epizod szósty wymagane będzie posiadanie podstawki gry (pierwszego epizodu) a cena samego szóstego epizodu wyniesie wtedy tylko 5$, tak samo jak 7-8 z osobna.

 

Minecraft: Story Mode - Epizod 6 - Zapowiedź z wywiadem

 
 

 


Minecraft: Story Mode epizod szósty 7 czerwca - 3.7 out of 5 based on 3 votes
 

logo mcadmins

minecraft-1.13-co-nowego
sygnatury-minecraft-na-forum-strone

SOCIAL

 
 
 
 
  Minecraft Polska

 ADS