Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 11 luty 2016 Aktualizacja 03 wrzesień 2018

Paczka skinów dla MCPE oraz W10 inspirowana Wu Cheng'en

bolda500 03 wrzesień 2018

Mojang przygotował paczkę skinów oraz tekstur dla wersji PE oraz Windows10, inspirowaną powieścią wydaną przez Wu Cheng'en w 1592r. - "Wędrówka na zachód"(eng. Journey to the West), a ta z kolei była instpirowana także DragonBall. A to wszystko z okazji chińskiego nowego roku.
 
W paczce znalazło się dużo bardzo fajnych skinów oraz tekstur. Wykorzystanie motywów z powieści było na tyle dobre, ponieważ wpasowują się one idelanie w świat gry minecraft'a. Wcześniej w większości wydawane paczki odnośiły się do halloween lub inspiracją dla twórców była inna gra, serial lub komiks. Tym razem jadnak była to powieść o "Wędrówce na zachód".
 

 

Reklama

W paczce dostępna są 2 skiny za darmow, Red Boy oraz Guanyin. Za pozostałą część paczki przyjdzie nam oczywiście zapłacć 1.99$ tak jak ma to miejsce w przypadku innych paczek skinów. Pozostałe skiny jakie znajdują sie w płatnej wersji to: Princess Iron Fan, Lord Hundred-Eyes, Bull Demon King, Monkey King, Jade Emperor, Monk Pig, Friar Sand, Lady Earth Flow, Spider Demon,Xuanzang, Pale Bone Demon oraz Black Wind Demon.

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij