Avatar
Napisane przez Opublikowane 02 wrzesień 2016

Boss Update dla Windows 10 | Pocket - 0.16.0

Avatar
bolda500 02 wrzesień 2016
Boss Update to jedna z większych aktualizacji jakie pojawią się w wersji MCPE | Windows 10. Obecnie trwa otwarta beta 0.16.0 a w niej nowe moby, bossy oraz bloki.
 
W testowej becie pojawi się Elder Guardian wraz z obstawą swoich sług. W grze pojawi się także znany w wersji PC trzygłowy Wither strzelający niebieskimi czaszkami prosto w głowę gracza. Pojawią się także nowe bloki znane z podwodnych świątyń w wersji PC.

 

Dodano także dla wersji Pocket / Windows 10 możliwość wykonywania komend po "slashu" [/], abyś mógł dodawać sobie przedmioty, zmieniać porę dnia, ustawiać różne parametry gry, przywoływać moby oraz ingerować w inne aspekty rozgrywki. W aktualizacji beta 0.16.0 znajdzie się 20 komend. Więcej pojawi się w przyszłych aktualizacjach.
 
Jak widać, Mojang stara się przybliżyć coraz bardziej zawartość i możliwości jakie oferuje wersja PC/java dla posiadaczy Pocket/Windows 10. Skraca się tym samym różnica jak dzieli oba wydania. Zastanwia tylko czy Mojang pod kierownictwem Microsoftu nie dojdzie kiedyś do decyzji, w której rozwój gry będzie toczył się tylko dla wersji Pocket/Windows 10.
 
Aktualizacja Boss Update będzie dostępna dla Windows 10, wszystkich wydań Pocket oraz Gear VR, obecnie dostępna jest tylko dla użytkowników Androida w celu testów. Więcej informacji o dalszych planach dotyczących aktualizacji Boss Update pojawi się na tegorocznym Minecon 2016.

 

Zobacz także:

Pandy, bambus, rusztowanie - Minecraft Bedrock Edition beta 1.8.0.8
Od Minecon 2018 minęły dwa tygodnie, a my dostajemy pierwszą wersję testową dla edycji bedrock, wprowadzającą cześć zmian...
Druga faza wodnej aktualizacji rozpoczęta!
Druga faza nowej aktualizacji została rozpoczęta, aktualizację dostała wersja Windows 10, VR, na urządzenia mobilne, na Xboxa One...

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 ocen)
Udostępnij