Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 26 styczeń 2023 Aktualizacja 30 marzec 2023

Minecraft Legends | Rozgrywka z trybu bitew i multiplayer PvP oraz oficjalna data premiery

bolda500 30 marzec 2023
Podczas prezentacji Developers Direct studia Mojang Studios oraz Blackbird Interactive zaprezentowały rozgrywkę z bitwy sieciowej PvP z nadchodzącej gry Minecraft Legends.

Czym jest gra Minecraft Legends?

Minecraft Legends (Legendy Minecraft) to nadchodząca strategiczna gra akcji opracowana przez Mojang Studios i Blackbird Interactive i wydana przez Xbox Game Studios. Prace nad grą rozpoczęły się w roku 2018. a pierwsza zapowiedź pojawiła się w czerwcu 2022 (filmik poniżej).
 
[Minecraft Legends: Oficjalna zapowiedź gry]
źródło: Youtube

 

Reklama

Minecraft Legends - data oficjalnej premiery oraz rozgrywka

W grze oprócz trybu rozgrywki kooperacyjnej będzie można zmierzyć się w bitwach wieloosbowych PvP. W grze podczas rozgrywki poza budowaniem i starciami w bitwach, będzie możliwość eksploracji świata gry, co jest dość oczywiste patrząc jakie możliwości oferuje klasyczna gra Minecraft. Na mapie znajować się mają cenne zosoby oraz pomocne moby znane z klasycznego Minecrafta.
 
Oprócz tego w Minecratf Legends zawiera pełnoprawną historię, którą będzie można przejść samemu lub w trybie kooperacji ze znajomymi.
 
Premiera gry została ustalona na 18 kwietnia 2023. Minecraft Legends ma zostać wydany na Nintendo Switch , PlayStation 4 , PlayStation 5 , Xbox One , Xbox Series X / S i Windows. Jest to spin-off gry Minecraft.
[Minecraft Legends: Oficjalny zwiastun rozgrywki]
źródło: Youtube

Rozgrywka wieloosobawa PvP

W trybie wieloosbowym PvP w Minecraft Legends staną na przeciw siebie dwie drużyny czteroosobowe aby walczyć z przeciwko sobie i zniszczyć bazę przeciwnika.
[Minecraft Legends | Baza przeciwnika podczas rozgrywki PvP]
źródło:
 
Gra w tym trybie będzie oferować miedzyplatformową rozgrywkę oraz system dobierania graczy (matchmaking), ale na tę chwilę poza kilkoma drobnymi slajdami nie wiemy wiele jak będzie on działać.
[Minecraft Legends | Lobby gry drużynowej PvP w trybie publicznym]
źródło: Youtube
 

Śledź informacje o grze Minecraft Legends

Chcesz otrzymywać newsy oraz śledzić wydarzenia związane z grą Minecraft Legends?
Dodaj zakładkę z tym linkiem do swojej przeglądarki i zaglądaj do niej co jakiś czas.
 

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij