Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 10 kwiecień 2023 Aktualizacja 11 kwiecień 2023

Minecraft Legends: odkryj epicką historię | Premiera gry już za tydzień

bolda500 11 kwiecień 2023

Minecraft Legends będzie miało swoją premierę za tydzień. Zostań bohaterem w centrum starcia między wymiarami i wykorzystaj swoją odwagę i przebiegłość, aby pokonać szalejące pigliny, zanim będzie za późno.
Opracowane przez Mojang Studios i Blackbird Interactive, Minecraft Legends pojawi się 18 kwietnia 2023 na Nintendo Switch, PlayStation 5|4, Steam, Windows 11|10, PC Game Pass, Xbox Game Pass, Xbox Series X|S, Xbox One, i gry w chmurze Xbox.
 
 
Wg. zamieszczonej na Twitter mapki czasu wyadania gry, powinniśmy spodziewać się premiery Minecraft Legends na godzinę 6PM (CEST) czyli 18:00 czasu polskiego.
 

Poznaj Minecraft Legends

Zapoznaj się z historią Minecraft Legends i odkryj nowy, ale znajomy z uniwersum Minecraft świat gry. Odkryj piękną krainę, bujnych biomów i bogatą w zasoby do zbudowania struktur obronnych i pokonania inwazji piglinów, dzięki nowej strategicznej grze akcji
 
W grze możesz walczyć także razem z przyjaciółmi i organizować epicki bitwy, prowadzić sojusze w strategicznych bitwach, zanim pigliny Netheru pochłoną Nadziemie.
 
Możesz też stanąć do walki PvP i rzucić wyzwanie znajomym lub połaczyć się z nimi w walce podczas bronienia swojej wioski.
 

Jak i gdzie można kupić Minecraft Legands?

Grę Minecraft Legends możesz zakupić w przedsprzedaży już teraz. Do wyboru masz kilka platform i opcji zakupu, wszystko opisaliśmy w artykule, który znajdziesz w linku poniżej.
 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 ocen)
Udostępnij