Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 29 listopad 2018 Aktualizacja 30 listopad 2018

Minecraft: Story Mode już na Netflix!

PanCake 30 listopad 2018

Interaktywne gry na Netflixie - coś... nowego. Minecraft: Story Mode od Telltale Games na rynku pojawiło się w 2015 roku (jak ten czas szybko leci!), zaliczając właściwie większość możliwych platform - od PC, konsole Sony, Microsoftu i Nintendo, na telefonach z Androidem i iOSem kończąc.
 
Informacje o tej produkcji występują już tylko raz na kilka miesięcy, przy okazji ruchów takich jak ten, pomimo przeciętnych recenzji na metacritic (5.8/10), gra na pewno może poszczycić się nutą innowacyjności.
 
Netflixa właściwie nie muszę Wam przedstawiać, ta platforma wbiegła do mainstreamu z hukiem, deklasując tradycyjne sposoby dystrybucji treści telewizyjnej, chociażby za pomocą prostego patentu - udostępniania serialów od razu całymi sezonami, a nie odcinkami, co ma miejsce na szklanym ekranie. Dodatkowo mamy dostęp do całej biblioteki Netflixa na niemal każdym urządzeniu, bo każda szanująca się platforma już oficjalną aplikacje do streamowania m.in seriali ma. Baza treści w języku polskim nie jest identyczna do tej dostępnej po angielsku, ale wszystko jest systematycznie uzupełniane. Netflix to zdecydowanie mój faworyt w zapełnianiu samotnych weekendów.

 

Reklama

 

Co i jak z tym Minecraft: Story Mode na Netflix?

W telegraficznym skrócie, to gra fabularna, choć właściwie lepszym określeniem będzie po prostu internatywny film, który polega na podejmowaniu decyzji znacząco wpływających na los naszych bohaterów. Głównym protagonistą jest Jesse, który wraz z przyjaciółmi szuka pewnych zaginionych bohaterów - powód jest oczywisty - aby ratować świat! :)
 
Obecnie na netflixie są dostępne 3 pierwsze odcinki wraz z pełną polską wersją językową (dubbing + napisy), 5 grudnia otrzymamy pozostałe 2 epizody. Na potrzeby telewizorów gra została dodatkowo uproszczona, aby można było wygodnie sterować za pomocą pilota lub klawiatury i myszki połączonej z telewizorem przez BT. Cóż mogę powiedzieć, miłej zabawy - zabijcie dla mnie kilka potworów!
 

Pobierz Netflix dla Windows 10 przez MS Store

Netflix to wiodący na świecie serwis abonamentowy, umożliwiający oglądanie filmów i seriali na TV, Xbox ONE, komputerze oraz telefonie. Aplikacja Netflix umożliwia oglądanie treści w dowolnym miejscu i o każdej porze. Pobierz bezpłatną aplikację w ramach członkostwa w serwisie Netflix i oglądaj już teraz tysiące filmów i seriali na swoich urządzeniach.
 
POBIERZ APLIKACJĘ

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4 ocen)
Udostępnij