Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 16 sierpień 2019 Aktualizacja 16 sierpień 2019

Super Duper Graphics Pack DLC została anulowana

bolda500 16 sierpień 2019
Ogłoszona podczas targów E3 w 2017 paczka DLC "Super Duper Graphics Pack" dla wydania Bedrock na platformy Windows 10 oraz Xbox One/One X została anulowana.
 
Twórcy przerwali prace nad tym DLC ponieważ projekt okazał się zbyt ambitny, a samo wdrożenie i optymalizacja nie była by komfortowa na wszystkich platformach. Jednym z głównych celów aktualizacji Better Together miała być właśnie taka optymalizacja gry aby na każdej platformie odczucia płynące z gry były podobne a jednocześnie umożliwić rozgrywkę międzyplatformową. 
 
 
Super Duper Graphics Pack był ambitnym projektem, który miała dać Minecraftowi nowy wygląd, ale niestety paczka okazała się zbyt wymagająca technicznie, aby wdrożyć ją zgodnie z planem. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych z Was jest to rozczarowujące - entuzjazm dla Super Dupera był bardzo duży zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz studia - ale niestety nie jesteśmy zadowoleni z tego, jak ostatecznie paczka działała na poszczególnych urządzeniach.

 

Reklama

Poniżej możesz zobaczyć jak rewelacyjnie została przedstawiona ta paczka DLC w zwiastunie poniżej.
 
Poza samą grafiką w DLC miała pojawić się obsługa 4K HDR dla konsol, nowy poprawiony system oświetlenia oraz natywna obsługa shaderów. 
Zostaw komentarz pod wpisem co sądzisz o anulowaniu tego projektu i czy ta paczka DLC miała szansę być uznana za dobrą.

 


Oceń artykuł
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4 ocen)
Udostępnij