Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 29 wrzesień 2020 Aktualizacja 30 wrzesień 2020

Minecraft Live 2020 [MOB VOTE] Zagłosuj na nowego moba Minecraft

bolda500 30 wrzesień 2020

Rok temu podczas głosowania na nowego moba wybrano Fantoma, w tym roku ponownie dostępne są trzy nowe moby, a jeden z nich trafi do gry.
 
Do wydarzenia Minecraft Live zostało już tylko kilka dni, więc przyszła pora krótkiego przedstawienia mobów na jakie będzie można zagłosować.
 
Standardowo głosowanie na moba [MOB VOTE] odbędzię się podczas Minecraft Live za pośrednictwem platformy Twitter
 
Do wyboru są trzy nowe moby, dwa z nich występują w grze Minecraft Earth, a jednego można spotkać w Minecraft Dungeons. Na oficjalnym kanale YT Minecraft pojawił się także film, w którym poinformowano o tych nowych mobach. Dla każdego z nich powstanie także krótka prezentacja w osobnym wideo.
 
 

Jak wyglądają i nazywają się nowe moby. Który z nich pojawi się w przyszłej aktualizacji Minecraft?

 

Reklama

Iceologer

 
Ten mob to zimowy Illager prosto z gry Minecraft Dungeons, którego będzie można spotkać na śnieżnych, lodowaych i kamienistych terenach i biomach. Najcześciej będzie pojawiać się na szczytaach zaśnieżonych gór. Lodowe góry staną się dzięki temu jeszcze większym wyzwania, a jeśli go tam spotkasz dookoła Ciebie powjawią się lodowe chmury. 

Zagłosuj na Iceologer jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie w walce z śnieżnym illagerem.
 
 

Moobloom

 
Ten mob pochodzi z Minecraft Earth i jest zapewne faworytem fanów tej gry. Moobloomy podobno wchodzą w interakcję z pszczołami, ale nie wiadomo dokładnie o co chodzi. Zapwne ma to być niespodzianka.
 
Zagłosuj na Moobloom jeśli chcesz aby biom kwiecistego lasu był jeszcze bardziej kolorowy.
 
 

Glow Squid

 
Ten mob to stworzenie pływające w wodzie, podabnie jak Moobloom pochodzi z Minecraft Earth. Świecie się podobnie jak oczy Endermana a kształetem przypomina kałamarnicę, która znamy pływając w wodach Minecraft. Nie atakuje graczy i innych mobów a blask Glow Squid będzie bardzo klimatyczny pod wodą. 
 
Zagłosuj na Glow Squid jeśli checsz aby morskie głębiny w Minecraft otrzymały nowy blask. 
 
 

 


Oceń artykuł
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (3 ocen)
Udostępnij