Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 22 styczeń 2022 Aktualizacja 22 styczeń 2022

Minecraft nawiązuje współpracę ze znaną marką odzieżową

bolda500 22 styczeń 2022
Wczoraj na Twitterowym profilu Minecraft ukazał się 8 sekundowy filmik zapowiadający współpracę ze znaną marką odzieżową.
 
Firma Microsoft nawiązała współpracę z marką Puma. Na opublikowanej poniżej zapowiedzi, można domyślić się o nawiązaniu partnerstwa niezwykle popularnej gry, jaką jest Minecraft oraz niemieckiej marki Puma, produkującej odzież sportową. 
 
W zapowiedzi widzimy jak ocelot goni creepera, poczym ocelot wyskakuje i układa się w locie do pozycji, w której upodabnia się do logo marki Puma.

 

Reklama

Obecnie to wszystko, co zostało opublikowane na temat tej współpracy i będzie nam dane zaczekać na więcej informacji. Dzięki nawiązaniu partnerstwa Puma z Microsoft i uniwersum gier Minecraft, Puma stała by się najnowszą znaną marką, która współpracuje z Microsoftem w serii Minecraft. 
 
Oczywiście nie powinno tutaj nikogo dziwić, że marka odzieżowa ma partnerstwo z Minecraft, ponieważ od czasu wydania pierwszej oficjlanej wersji (2011) Minecraft jako gra nawiązywał partnerstwa z dzięsiątkami innych znanych franczyz i marek, takimi jak Disney, SEGA, Star Wars, PAC-MAN, Lego, SQUARE ENIX, Netflix itd. 
 

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij