Napisane przez Opublikowane 22 styczeń 2022 Aktualizacja 22 styczeń 2022

Minecraft nawiązuje współpracę ze znaną marką odzieżową

bolda500 22 styczeń 2022

Wczoraj na Twitterowym profilu Minecraft ukazał się 8 sekundowy filmik zapowiadający współpracę ze znaną marką odzieżową.
 
Firma Microsoft nawiązała współpracę z marką Puma. Na opublikowanej poniżej zapowiedzi, można domyślić się o nawiązaniu partnerstwa niezwykle popularnej gry, jaką jest Minecraft oraz niemieckiej marki Puma, produkującej odzież sportową. 
 
W zapowiedzi widzimy jak ocelot goni creepera, poczym ocelot wyskakuje i układa się w locie do pozycji, w której upodabnia się do logo marki Puma.

 

Obecnie to wszystko, co zostało opublikowane na temat tej współpracy i będzie nam dane zaczekać na więcej informacji. Dzięki nawiązaniu partnerstwa Puma z Microsoft i uniwersum gier Minecraft, Puma stała by się najnowszą znaną marką, która współpracuje z Microsoftem w serii Minecraft. 
 
Oczywiście nie powinno tutaj nikogo dziwić, że marka odzieżowa ma partnerstwo z Minecraft, ponieważ od czasu wydania pierwszej oficjlanej wersji (2011) Minecraft jako gra nawiązywał partnerstwa z dzięsiątkami innych znanych franczyz i marek, takimi jak Disney, SEGA, Star Wars, PAC-MAN, Lego, SQUARE ENIX, Netflix itd. 
 

 


Oceń artykuł
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij