Napisane przez Opublikowane 16 wrzesień 2022 Aktualizacja 11 październik 2022

Antkieta od Mojang, jak ulepszyć jakość Minecraft

bolda500 11 październik 2022

Mojang Studios przez Twittera zwaraca się do społęczności z prośbą o wypełnienia ankiety i przekazanie opinii o grze
 
Niedawno Mojang przeprowadzał ankietę na temat interfejsu użytkownika dla wersji Bedrock, tym razem ankieta dotyczy wszystkich platform. W ankiecie mogą wziąć udział tylko użytkownicy, którzy ukończyli 18 rok życia.

 

Oczywiście społeczność na Reddit zaczyna szukać prawdziwego sensu najnowszej ankiety. Dlaczego? 
[Jedna ze stron ankiety | źródło: Mojang]
 
W ankiecie poza dość prostymi pytaniami o typ platformy i czas gry na niej, są także pytania o problemy ze sprzętem jakie możemy mieć oraz bardziej specyficzne pytania dotyczące wybranych aspektów rozgrywki. 
[Jedna ze stron ankiety | źródło: Mojang]
 
Niestety w ankiecie niema za bardzo miejsca do zostawienia własnej opini jakie elementy gry lub aktualizacji nie pasują społeczności. Cała ankieta kończy się pytaniem o wiek. To trochę za mało, tym bardziej, że ostatnio cała społeczność dość mocno krytykuje system moderacji czatu. W całej ankiecie nie padło ani jedno pytanie w tym kierunku, co sugeruje, że twórcy gry nie widzą w tym żadnego problemu.
 
W naszej opinii, cała ankieta jest raczej dość szybkim badaniem rynku i sprawdzeniem ogólnej jakości gry Minecraft. Dzięki niej Mojang może skupić się na poprawie pewnych aspektów jakościowych, jakie społeczność zgłosi w obecnej ankiecie.

 

 

Oceń artykuł
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij