Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 16 wrzesień 2022 Aktualizacja 11 październik 2022

Antkieta od Mojang, jak ulepszyć jakość Minecraft

bolda500 11 październik 2022

Mojang Studios przez Twittera zwaraca się do społęczności z prośbą o wypełnienia ankiety i przekazanie opinii o grze
 
Niedawno Mojang przeprowadzał ankietę na temat interfejsu użytkownika dla wersji Bedrock, tym razem ankieta dotyczy wszystkich platform. W ankiecie mogą wziąć udział tylko użytkownicy, którzy ukończyli 18 rok życia.

 


Oczywiście społeczność na Reddit zaczyna szukać prawdziwego sensu najnowszej ankiety. Dlaczego? 
[Jedna ze stron ankiety | źródło: Mojang]
 
W ankiecie poza dość prostymi pytaniami o typ platformy i czas gry na niej, są także pytania o problemy ze sprzętem jakie możemy mieć oraz bardziej specyficzne pytania dotyczące wybranych aspektów rozgrywki. 
[Jedna ze stron ankiety | źródło: Mojang]
 
Niestety w ankiecie niema za bardzo miejsca do zostawienia własnej opini jakie elementy gry lub aktualizacji nie pasują społeczności. Cała ankieta kończy się pytaniem o wiek. To trochę za mało, tym bardziej, że ostatnio cała społeczność dość mocno krytykuje system moderacji czatu. W całej ankiecie nie padło ani jedno pytanie w tym kierunku, co sugeruje, że twórcy gry nie widzą w tym żadnego problemu.
 
W naszej opinii, cała ankieta jest raczej dość szybkim badaniem rynku i sprawdzeniem ogólnej jakości gry Minecraft. Dzięki niej Mojang może skupić się na poprawie pewnych aspektów jakościowych, jakie społeczność zgłosi w obecnej ankiecie.

 

 

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij