Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 14 październik 2022 Aktualizacja 14 październik 2022

3 nowe moby do Minecraft 1.20 Głosowanie już dziś od 18:00

bolda500 14 październik 2022
W ciągu ostatnich kilku dni Mojang zaprezentował trzy nowe moby, z których jeden znajdzie się w aktualizacji Minecraft 1.20. Poznajcie Sniffera, Tuff  golema oraz Rascala.
 
 

Poznaj trzy nowe moby dla Minecraft 1.20

Czwarty raz, podczas kolejnego Minecraft Live będziemy mieli okazję oddać swój głos na najlepszego wg. nas moba, który zostanie dodany do nadchodzącej aktualizacji Minecraft 1.20. Kilka dni temu zaprezentowane zostały trzy proponowane moby. Poniżej możesz zapoznać się z każdym z nich czytając krótki opis i prezentację wideo.
 

Sniffer

Opis od Mojang:
“To starożytne stworzenie było kiedyś częścią ekosystemu Nadświata, ale teraz możesz przywrócić sniffera do życia, jeśli znajdziesz jego jajo! Wykluwaj nowe moby, hoduj je i dowiedz się, jak sprawić, by sniffery znów zamieszkały wśród żywych. Na świecie są nasiona, które znaleźć potrafi tylko sniffer!” 
 

Tuff golem

Opis od Mojang:
“Posąg z niespodzianką – potrafi ożyć! Kiedy Tuff golem się obudzi, będzie chodził, podnosił i trzymał każdy przedmiot, który napotka. Nie martw się, powróci do tego samego miejsca, w którym go umieściłeś, gdy zamieni się z powrotem w posąg. Może i jest dziełem sztuki, ale to Ty jesteś artystą.”
 

Rascal

Opis od Mojang:
“Psotny mob, który uwielbia bawić się w chowanego! Rascal kryje się w podziemnych kopalniach, czekając na odnalezienie. Jeśli zauważysz tego samego rascala trzy razy, nagrodzi Cię nagrodą, więc miej oczy otwarte!”

 

Reklama

Gdzie oglądać i jak głosować podczas Minecraft LIVE 2022?

Minecraft LIVE 2022 będzie można oglądać na oficjalnej stronie wydarzenia lub na oficjalnych kontach Minecraft na YouTubeTwitchu i Facebooku. Start 15.10.2022 o 18:00.
 
Na naszej stronie także dostępna będzie możliwość oglądania i komentowania wydarzenie Minecraft LIVE 2022. Zapraszamy 14 października 2022 od godziny 18:00 do głosowania na moba oraz 15 października 2022 przed 18:00 do śledzenia naszej strony aby zobaczyć, który mob wygrał.
 

Kiedy mogę głosować?

"Głosowanie rozpocznie się 14 października o godzinie 18:00 czasu polskiego i zakończy 15 października o godzinie 18:00 czasu polskiego. Podczas Minecraft Live poznamy moba, który wygrał. Masz tylko jeden głos, ale możesz go zmienić tyle razy, ile chcesz w ciągu tych 24 godzin."

Czy mogę głosować na Twitterze w tym roku?

"Chcemy mieć pewność, że każdy, kto gra w Minecraft, ma szansę na to, aby jego głos został usłyszany, dlatego przenieśliśmy głosowanie na naszą własną platformę. Głosując z launchera, Minecraft.net i z naszej specjalnej mapie karnawałowej dla Bedrock Edition, głosowanie pozostanie anonimowe, dopóki nasi gospodarze nie ujawnią zwycięzcy 15 października 2022 o 18:00 podczas Minecraft Live 2022!"

Na które moby mogę głosować w tym roku?

"Do wyboru są trzy moby – Tuff golem, Rascal i Sniffer."

Jak mogę zagłosować na mojego ulubionego moba?

"Możesz głosować, grając w mapę Minecraft Live 2022, specjalną mapę dla Bedrock Edition stworzoną na tę doniosłą okazję! Jeśli nie masz Bedrock Edition, możesz głosować, uruchamiając launcher minecraft lub odwiedzając Minecraft.net/live."
  • Bedrock Edition - na specjalnym serwerze w wersji Bedrock będzie można na mapie karnawałowej oddać swój głos na wybranego moba
  • Launcher Minecraft - po uruchomieniu launchera będzie dostępna zakładka (zaznaczona czerwoną ramką) Minecraft Live a w niej możliwość oddania głosu na wybranego moba.


  • Strona minecraft.net/live - po zalogowaniu się na swoje konto gry na stronie, będzie można na stronie oddać głos na wybranego moba.
Należy pamiętać, że można oddać tylko jeden głos w tylko jednym miejscu. Od startu wydarzenia 18:00 - 14.10.2022 do 18:00 15.10.2022 będzie trwało głosowanie, a w tym czasie będzie można jeszcze zmienić swój wybór na inny. Nie będzie możliwości oddania głosu dla posiadaczy wersji na Xbox 360 oraz PS 3.

TAGI: mob vote, głosowanie na moby, minecraft live 2022, sniffer, rascal, tuff golem


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 ocen)
Udostępnij