Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 30 marzec 2023 Aktualizacja 09 maj 2023

Nowości z serii LEGO® Minecraft® 2023 - jaki zestaw wybrać?

bolda500 09 maj 2023

Klocki LEGO® już od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem odbiorców w różnym wieku. Jest to związane z tym, że dzięki tematycznym zestawom jeszcze więcej czasu można spędzić z ulubionymi bohaterami. Nie brakuje także możliwości rozwijania swojej kreatywności, dzięki tej zabawie.

Unikatowe zestawy LEGO® Minecraft®

W związku z tym, że wśród zestawów LEGO® Minecraft® znajdują się różnorodne propozycje skierowane do odbiorców w różnym wieku, z powodzeniem udaje się zwrócić uwagę na to, by dobrać takie, które okażą się najbardziej zadowalające dla danego odbiorcy. Ich atutem jest to, że:
  • można z nimi miło spędzić czas,
  • rozwijają kreatywność oraz umiejętności manualne,
  • pozwalają uczyć się przez zabawę.
Znajduje to zastosowanie nie tylko w przypadku zestawów dla dzieci, ale także młodzieży i dorosłych. Klocki LEGO® Minecraft® są idealnym dopełnieniem tematycznych produktów, na temat tej gry. Atutem jest to, że dzięki bardzo dużej liczbie propozycji ze świata tej gry, udaje dokonać się takich zakupów, które będą satysfakcjonujące dla odbiorców w różnym wieku.

 


Przeniesienie się do świata Netheru

Warto zwrócić uwagę na zestaw LEGO® Minecraft® Bitwa w mrocznej głębi, który spodoba się miłośników kopania, eksplozji oraz odkrywania. W tym wariancie, bohaterowie będą mogli przenieść się do świata Netheru, gdzie będą chcieli dokonać rabunku. Aby nie było tak łatwo, można sprawić, by zostali oni zatrzymani przez strażnika i wywołali eksplozję. Atutem tego zestawu są figurki kusznika, rycerza, czy strażnika i liczne akcesoria. Największą figurką w tym zestawie jest dziewięciocentymetrowy strażnik, którego każdy z graczy może zbudować w zestawie samodzielnie. Jest to świetna propozycja prezentu dla dzieci powyżej 8 roku życia, które dzięki LEGO® Minecraft® chcą w jeszcze większym stopniu przenieść się do świata tej gry. 

Miejsce odpoczynku w bastionie

Kolejnym zestawem wartym uwagi jest zestaw LEGO® Minecraft Bastion miecza. Dzięki niemu, odbiorcy od 8 roku życia mogą pobawić się w budowanie bazy w kształcie miecza, w której będą bronili się przed atakami mobów. Pomocą w tym zakresie będą służyć im strażnik oraz wartownik. Osoby zainteresowane możliwością pobawienia się tym zestawem, będą miały szansę zbudować swój gigantyczny miecz. Nie zabrakło także nawiązania do gry w postaci szafy ,,grającej". Podziw wywołuje wielkość zestawu — ok. 25 cm szerokości, 21 cm wysokości i 11 cm głębokości! Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że może być on również połączony z innymi zestawami LEGO® Minecraft®.

Klocki LEGO® Minecraft® dla miłośników pand

Zestaw LEGO® Minecraft® Rezerwat pandy na pewno spodoba się miłośnikom tych zwierząt. Dom w zestawie ma kształt pandy, która może być ustawiana w różnych pozycjach. Ten zestaw skupiony jest na odpoczynku, relaksie i możliwości karmienia pand ciastem. Dodatkowym atutem są figurki badacza dżungli, małej pandy, szkieletu i dużej pandy. Zestaw LEGO® Minecraft® Rezerwat pandy został skonstruowany w taki sposób, by nie zabrakło również możliwości walki z mobami. Jest to duży zestaw, który łączy się także z innymi zestawami ze świata LEGO® Minecraft®.

Bitwy w świecie Minecraft®

Zestaw LEGO® Minecraft Arena Endu służy do odgrywania walk między uczestnikami gry. W tym celu, mogą wcielić się w rolę wojownika Endu oraz smoczego łucznika. Ich atrybutami są złota marchewka, eliksir oraz wyrzutnie. Wśród figurek nie brakuje również endermana i shulkera. Postacie są otaczane przez lawę, która jest nad i pod nimi. Zestaw LEGO® Minecraft Arena Endu, podobnie jak poprzednie zestawy, łączy się z innymi propozycjami klocków LEGO® ze świata tej gry.

Gra w opuszczonej wiosce

Zestaw LEGO® Minecraft Opuszczona wioska składa się z czterech sekcji. Zaliczają się do nich dom myśliwego zombie, pole dyniowe farmera zombie, warsztat osadnika zombie oraz opuszczony dom. W tym zestawie gracz musi odbić opuszczoną wioskę z rąk zombie. Po wykonaniu tego zadania, może zadbać o urządzenie jej w taki sposób, jaki okaże się dla niego najwłaściwszy. Jest to propozycja dla odbiorców, którzy dobrze znają świat tej gry. Dzięki wykorzystaniu całej swojej wiedzy będą mogli odbić wioskę z rąk zombie. Nie brakuje tam również wielu realistycznych akcesoriów.

Jakie zestawy LEGO® Minecraft® można kupić?

Z pewnością warto mieć na uwadze zestawy LEGO® Minecraft®, które zostały wymienione powyżej. Są one tak różnorodne pod względem konkretnych zadań, że na pewno każde z dzieci od 8 roku życia wybierze dla siebie taki, który będzie dla niego najbardziej satysfakcjonujący. Atutem wszystkich propozycji jest także zwrócenie uwagi na to, że mogą one łączyć się ze sobą w większe całości.
 
Zestaw LEGO® Minecraft® to idealna propozycja prezentowa, dzięki której udaje się rozwijać kreatywność, logiczne myślenia dziecka oraz miło spędzać czas. Nie brakuje możliwości kupienia ich online. Już na bieżąco można monitorować to, które zestawy tematyczne zostaną nabyte w roli upominku dla dzieci w pierwszej kolejności. Na pewno świetna zabawa jest gwarantowana.

 


Oceń artykuł
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2 ocen)
Udostępnij