Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 06 październik 2023 Aktualizacja 13 październik 2023

3 nowe moby w Minecraft - Mob Vote 2023 - Poznaj kraba, pancernika oraz pingwina

bolda500 13 październik 2023

W ciągu ostatnich kilku dni Mojang zaprezentował trzy nowe moby uczestinczące w wydarzeniu Mob Vote 2023, z których jeden znajdzie się w przyszłej aktualizacji Minecraft. Poznajcie kraba, pancernika oraz pingwina.
 

Poznaj trzy nowe moby dla Minecraft

     
Kolejny raz podczas, tegorocznego Minecraft Live 2023 będziemy mieli okazję oddać swój głos na najlepszego wg. nas moba, który zostanie dodany do nadchodzącej aktualizacji Minecraft. Kilka dni temu zaprezentowane zostały trzy proponowane moby. Poniżej możesz zapoznać się z każdym z nich czytając krótki opis i prezentację wideo.
 

Krab

Opis moba od Mojang:
"Krab ma jeden gigantyczny pazur, którym lubi machać, przemykając przez swój dom na bagnach namorzynowych. Ten gigantyczny pazur jest wyjątkowy, ponieważ jeśli graczowi uda się go znaleźć, może go użyć do umieszczenia bloków dalej! Brzmi całkiem nieźle jak dla mnie. Podobnie jak jego odpowiedniki w świecie rzeczywistym, krab jest ważny dla ekosystemu bagien namorzynowych, dlatego można go znaleźć pomiędzy pnączami tego błotnistego biomu . Ale skorzystaj z podpowiedzi z poniższego filmu – jeśli masz zamiar bawić się w chowanego z tym potencjalnym nowym tłumem, miej oczy szeroko otwarte!"
 

Pancernik

Opis moba od Mojang:
"Pancernik nazywa swoim domem rozległą pustynię biomu sawanny i spokojnie brnie pomiędzy wysoką trawą – chyba że go zaskoczysz! Podobnie jak kilka jego rzeczywistych odpowiedników, pancernik, jeśli jest zaskoczony, może zwinąć się w blokową kulę – co wygląda równie uroczo, jak brzmi. Pancernik upuszcza także specjalną tarczę, z której możesz stworzyć coś nowego: zbroję wilka ! Podobnie jak zbroja konia , zbroja wilka zapewni Twojemu czworonożnemu przyjacielowi dodatkową ochronę . Idealne, jeśli ty i twój ulubiony zwierzak często jesteście zaskoczeni szkieletami po zapadnięciu zmroku!"
 

Pingwin

Opis moba od Mojang:
"Pingwina znajdziesz w biomie kamienistych brzegów, spacerującego po plaży lub pływającego w pobliskim oceanie. Podobnie jak jego odpowiednik w świecie rzeczywistym, pingwin jest mobem społecznym i jest "amfibią"! Oznacza to, że jest szczęśliwy zarówno na lądzie, jak i w wodzie, chociaż podczas chodzenia może być nieco niezdarny. Pingwin jest jednak szybkim pływakiem i ma bardzo specjalną umiejętność – może pomóc Twojej łodzi płynąć szybciej!" 
 

 


Gdzie oglądać i jak głosować podczas Minecraft LIVE 2023?

Minecraft LIVE 2023 będzie można oglądać na oficjalnej stronie wydarzenia lub na oficjalnych kontach Minecraft na YouTubeTwitchu i Facebooku. Start 15.10.2023 o 19:00.
 
Na naszej stronie także dostępna będzie możliwość oglądania i komentowania wydarzenie Minecraft LIVE 2023. Zapraszamy 13 października 2023 od godziny 19:00 do głosowania na moba oraz 15 października 2023 przed 19:00 do śledzenia naszej strony aby zobaczyć, który mob wygrał.
 

Kiedy mogę głosować?

"Głosowanie rozpocznie się 13 października o godzinie 19:00 czasu polskiego i zakończy 15 października o godzinie 19:15 czasu polskiego. Podczas Minecraft Live 2023 poznamy moba, który wygrał. Masz tylko jeden głos, ale możesz go zmienić tyle razy, ile chcesz w ciągu tych 48 godzin."

Czy mogę głosować na Twitterze w tym roku?

"Chcemy mieć pewność, że każdy, kto gra w Minecraft, ma szansę na to, aby jego głos został usłyszany, dlatego przenieśliśmy głosowanie na naszą własną platformę. Głosując z launchera, Minecraft.net i z naszej specjalnej mapie na serwerze dla wersji Bedrock Edition, głosowanie pozostanie anonimowe, dopóki nasi gospodarze nie ujawnią zwycięzcy 15 października 2023 po 19:00 podczas Minecraft Live 2023!"

Na które moby mogę głosować w tym roku?

"Do wyboru są trzy moby – krab, pancernik oraz pingwin."

Jak mogę zagłosować na mojego ulubionego moba?

"Możesz głosować, grając w mapę Minecraft Live 2023, specjalną mapę dla Bedrock Edition stworzoną na tę doniosłą okazję! Jeśli nie masz Bedrock Edition, możesz głosować, uruchamiając launcher minecraft lub odwiedzając Minecraft.net/live."
  • Bedrock Edition - na specjalnym serwerze w wersji Bedrock będzie można na mapie karnawałowej oddać swój głos na wybranego moba
  • Launcher Minecraft - po uruchomieniu launchera będzie dostępna zakładka (zaznaczona czerwoną ramką) Minecraft Live a w niej możliwość oddania głosu na wybranego moba.
  • Strona minecraft.net/live - po zalogowaniu się na swoje konto gry na stronie, będzie można na stronie oddać głos na wybranego moba.
Należy pamiętać, że można oddać tylko jeden głos w tylko jednym miejscu. Od startu wydarzenia 19:00 - 13.10.2023 do 19:15 15.10.2023 będzie trwało głosowanie, a w tym czasie będzie można jeszcze zmienić swój wybór na inny. Nie będzie możliwości oddania głosu dla posiadaczy wersji na Xbox 360 oraz PS 3.

TAGI: mob vote 2023, głosowanie na moby, minecraft live 2023, krab, pancernik, pingwin


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij