Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 11 czerwiec 2011 Aktualizacja 26 czerwiec 2011

E3 zakończone czas na Minecraft 1.7

Minecraft Polska 26 czerwiec 2011

Krótko po E3

W oczekiwaniu na Minecraft 1.7, dowiedieliśmy się że, oficjalna premiera Minecraft planowana na 11 listopada zostanie przesunięta, prawdopodobnie tylko o tydzień. Wpływ na to ma zapewne dopasowanie terminów zgodnych z MinecraftCon'em.

Reklama

Z targów E3 wiemy już napewno o tym, że Minecraft trafi na konsolę XBox 360, a sam projekt Minecraft'a będzie w rękach Notch’a, jak bardzo podobny do wersji na PC przekonamy się w najbliższej przyszłości. Pierwszy oficjalny termin to już zima tego roku.

 

Wszyscy co przybyli na E3 mieli możliwość zagrać w wersję Minecraft – Pocket Edition, która została wydana na SE Xperia Play. Dostępna będzie także na pozostałych telefonach wyposażonych w Android'a. 

A co z Minecraft 1.7 ...?

W studiu Mojang w szybkim tempie trwają prace nad wersją 1.7, która ma być tym razem aktualizacją przygodową (Adventure Update Release). Nie znamy wielu szczegółów na ten temat ale jest to kolejna ciekawa rzecz(nowy tryb rozgrywki) która rozszerzy pole możliwości gry.(małe sprostowanie nie będzie to nowy tryb). Ponadto z Twittera @Jeb'a wiemy również, że w aktualizacji pojawi się wyczekiwany przez wielu pistons!

W Mojang trwają także prace nad wsparciem API Minecraft. Przed samą aktualizcją Minecraft 1.7 zostanie wydany bardzo małej grupie osób kod źrodłowy tejże wersji.

Sprawy pozostałe

 Notch zwiedził rezydencję Playboya, zobaczył sobie demo TES V: Skyrim i mile wspomina o smokach. To może być związane z aktualizacjami Minecraft’a. O smokach już słyszeliśmy wcześniej. Czyżby Notch znowu chciał nas zaskoczyć i dlatego dyskretnie wspomina o nich.

A więc czekamy na MINECRAFT 1.7


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij