Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 17 grudzień 2013 Aktualizacja 17 grudzień 2013

Minecraft: PlayStation 3 Edition

bolda500 17 grudzień 2013

Minecraft: PlayStation 3 Edition

 
Minecraft jest świętną grą od ostatnich kilku lat. Już w czasie bety liczba sprzedanych kopii gry mogła przyprawić nie jednego o zawrót głowy.
Zapowiedź premiery na Xboxa 360 spowodowała niewątpliwie poczucie zazdrości posiadaczy konsol PS3, ale już od jutra także oni otrzymają dostęp do kanciastej krainy wiecznych przygód i zabaw.
 
 
Dla nieznających gry - Minecraft to sandboxowa [otwarty świat] gra z możliwośćią rozwalania oraz budowania klocków/bloków. Najpierw musisz zbudować schronienie aby uchronić się przed stworami, później zaczynasz coraz bardziej rozbudowywać swoją "bazę", zwiadzasz okoliczne kopalnie oraz pieczary.Na końcu czeka na ciebie walka ze smokiem w innym wymiarze. Dostępny jest także rozbudowany tryb sieciowy oraz masa modów oraz pluginów tworzona przez społeczność gry. W Minecraft masz w skrócie mówiąc mega totalną swobodę.
 
 
Wracając do tematu Minecraft PlayStation 3 Edition dostepny będzie od jutra [18.12].
 
Losy wersji PlayStatoin 4 Edition oraz PlayStation Vita Edition są już także przesądzone, jednak Mojang nie podaje żadnej dokładnej daty premiery na pozostałe edycje.
 
Edycja na PS3 pojawi się z identyczną zawartością jaką obecnie możemy spotkać na Xboxa, a kolejne wydania oraz aktualizacje będą prowadzone równolegle do edycji na Xboxa. Dotyczy to także pakietu skórek oraz tekstur do gry.
Wszystko co już istnieje będzie dostepnę na PS Store analogicznie z premierą gry.
Dodatkowa zawartość dostępna jedynie na PS 3 jest w trakcie przygotowań.
 

      
 
Razem z informacjami na temat premiery Minecraft PlayStation 3 Edition pojawiły sie już pytania o możliwość obsługi Remote Play oraz kompatybilnośc z PS Vita oraz PS 4. Mojang jednak w tym przypadku nie był zbyt wylewny w odpowiedziach. Widocznie za wcześnie by teraz o tym mówić ale liczymy na to że wszystko będzie obsługiwane.
 
Pozostaje nam tylko czekać do jutra na premierę.
 

 

Custom Launcher 1.7.2/1.7.4

 

 REKLAMA
 

Reklama

Oceń artykuł
4.5714285714286 1 1 1 1 1 Ocena 4.57 (7 ocen)
Udostępnij