Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 21 grudzień 2013 Aktualizacja 21 grudzień 2013

Minecraft Realms - Start usługi w Szwecji

bolda500 21 grudzień 2013


 
 

 

Minecraft Realms - Start usługi w Szwecji

 
Wystartowała usługa Minecraft Realms - sieć serwerów Mojang pozwalająca po opłaceniu usługi Realms cieszyć się serwerem minecrafta bez konieczności znajomości technicznych aspektów zakładania serwerów. Usługa ta pozwala dodać do naszego serwera do 20 graczy z czego jednocześnie grać może maksymalnie 10 osób.
 
 
Usługą Minecraft Realms można zarządzać bezpośrednio z poziomu gry. Pozostałe aspekty konfiguracji serwerów itp. są obsługiwane przez pracowników Mojang.
 
Minecraft Realms jest obecnie dostępny tylko na PC w Szwecji, jednak każdy, kto uczestniczył w tegorocznym Minecon może dodatkowo otrzymać dostęp do Realms przez użycie karty prezentowej.
 
 
Dokładnie zasada i opis usługi zostały przetlumaczone na podstawie wpisu z strony Mojang:
 
- Usługa Realms zawiera siedem gotowych map, w tym Blocks vs Zombies SethBling’a, Dash of Doom Dragnoz’a i Spellbound Caves Vechs’a. Można z nich skorzystać lub stworzyć zupełnie losowy świat, jeśli tylko chcesz.
- Wszystko zapisuje się w regularnych odstępach czasu, więc jeśli coś pójdzie nie tak, jak powinno, lub ktoś spali twoją wielomiesięczną pracę, możesz odzyskać wcześniejszą wersję. W związku z tym, możesz łatwo dodawać i usuwać znajomych z listy zatwierdzonych.
 
- Jeśli mieszkasz w Szwecji lub jesteś jednym ze szczęśliwych posiadaczy dostępu do Realms, żeby zacząć, możesz zalogować się na konto Minecraft, lub przedłużyć subskrypcję.
- Twój świat jest na razie zapisywany minimalnie do trzech miesięcy po zakończeniu twojej subskrypcji, więc nie przejmuj się, jeśli zapomnisz opłacić ją dalej.
 
- Na razie oferujemy trzy pakiety dla użytkowników Realms:
- 30-dniowy dostęp kosztuje 10 euro (ok. 40zł),
- 90-dniowy 26 euro (ok. 104zł),
- 180-dniowy – 46 euro (ok. 184zł).
 

 

Custom Launcher 1.7.2/1.7.4


Reklama

Oceń artykuł
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 ocen)
Udostępnij