Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 29 czerwiec 2011 Aktualizacja 29 czerwiec 2011

Minecraft 1.7... JUTRO !!! We will wait...

Minecraft Polska 29 czerwiec 2011

Jutro zostaniemy obdarowani update'em 1.7 Minecraft Beta

Garść info o 1.8

Notch na swoim blogu oznajmił, że od teraz wszelkie informacje na temat wersji 1.8 Minecraft  będziemy otrzymywać częściej.
Nie będziemy niestety znać już szczegółów tychże aktualizacji. Np jeśli dodane zostaną dwa nowe kolory wełny dowiemy się o tym ale nie poznamy szczegółów jakie one będą.

Aktualizacja 1.8 która zwana inaczej - Adventure Update będzie dość obszerna. Zmiany jakie wniesie w rozgrywce będą przynosić więcej satysfakcji podczas podróży po świecie oraz walki z mobami.
Ponadto rozgryka ma się zmienić tak żeby była bardziej grywalna, dostaniemy nowego moba, nowy mechanizm walki, nowy engine oświetlenia oraz kilka nowości w rozgrywce - np. ciekawsze tworzenie upraw roli, więcej powodów do podróżowania oraz wioski z NPC (NPC-non playable charakter lub BN-bohater niezależny)

W oczekiwaniu na Minecraft 1.8 możemy być pewni że będzie to prawdopodobnie najwiekszy update w historii Minecraft'a.Serwer Minecraft-Polska

Co do naszego serwera Minecraft'a to nie zalecamy aktualizować gry do wersji 1.7, jeśli ktoś chce dalej grać na serwerze.
Do czasu wydania stabilnego Bukkita pod Minecraft 1.7  napewno nie zmienimy wersji na serwerze.
Jeśli aktualizacja na serwerze nastąpi to poinformujemy was o konieczności aktualizacji klienta Minecraft.Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij