Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 03 czerwiec 2014 Aktualizacja 03 czerwiec 2014

Nowy mob w Minecraft? - Królik

bolda500 03 czerwiec 2014
 
W grze już dawno nie pojawił się żaden nowy mob, nie licząc tego podobnego do Silverfisha czyli Endermite. Nowy mob - Królik jest coraz bardziej realny. Już kiedyś planowano jego dodanie co nie zostało zrealizowane. Czy zobaczymy kiedyś królika Bugsa?
 
Całe zamieszanie związane z nowym mobem rozpoczął od publikacji kilku SS na Twitterzez Ryan Holtz. Sam pomysł dodania moba nie jest do końca realny i został on tylko przedstawiony w celach humorystyczno/testowych lub Mojang coś przed nami ukrywa. Poniżej załączamy dwa obrazki królika.
Napiszcie w komentarzach poniżej czy Wam pomysł dodania nowgo moba się spodobał i do czego można by go wykorzystać lub jakie cechy mu nadać.
 
Pojedynczy królik
 
Stado królików
 
 
Już kiedyś Dinnerbone wspomniał o możliwości zabawy nowymi komendami z bloków komend. Jedną z nich można przywołać bardzo fajnie wyglądającego moba - Królika Bugsa
 

Bugs Bunny

 
Komenda przywołania: [wpisujemy ją w bloku poleceń - command block]
/summon Skeleton~~1~{CustomName:"Dinnerbone",Riding:{id:"Skeleton",CustomName:"Bugs Bunny",Invulnerable:1,Attributes:[{Name:generic.followRange,B-ase:1.0},{Name:generic.attackDamage,Base:100}],Equipment:[{id:391},{},{},{},{Damage:3,id:397,tag:{SkullOwner:"rabbit2077"}}]},Equipment:[{},{},{},{},{Damage:3,id:397,tag:{SkullOwner:"slenderboss69"}}],Invulnerable:1}
 

Reklama

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 ocen)
Udostępnij