Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 24 październik 2014 Aktualizacja 24 październik 2014

Model postaci Alex dostępny

bolda500 24 październik 2014

 
Jakiś czas temu Mojang oznajmił o wprowadzaniu zmian w skinach o czym mogliście przeczytać we wpisie: Nowy model skinów.
Od teraz zmiana modelu skinów jest już oficialnie dostępna. Sama zmina odbywa się za pośrednictwem oficjalnej strony Minecraft.net
 
Nowy model skina nazywa się Alex. Jego wygląd można zobaczyć na początku tego wpisu. Teraz przejdzmy do tego jak ustawić nowy model oraz jak z niego korzystać na serwerach.
 
Po zalogowaniu się na stronie w zakładce swojego profilu mamy możliwość pobrania dwóch wzorów nowego i starego modelu skina na podstawie których możemy sobie stworzyć własny skin. Warto też wspomnieć że nowy model skina jest praktycznie odrazu widoczny po zmianie na serwerach powyżej wersji 1.7.9 Jeśli grasz na serwerach w wersji do 1.7.8 zmiana będzie widoczna po trochę dłuższym czasie. Natomiast na wersjach gry poniżej Minecraft 1.3 zmiana nie będzie w ogóle widoczna.
 
 
BONUS:
Dla lubiących zabawę papierowymi postaciami z gry [papercraft] poniżej dajemy link do pobrania modelu Alex do wydrukowania i sklejenia. Miłej zabawy :D
 
 
 


Zobacz także:


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5 ocen)
Udostępnij