Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 15 styczeń 2015 Aktualizacja 16 styczeń 2015

Zmiana nicków Minecraft - znamy datę

bolda500 16 styczeń 2015

12 stycznia na stronie Mojang pojawiła się wyczekiwana zapewne przez wielu graczy premium informacja o możliwości zmiany nicku. Oficjalna data została podana, zatem warto już teraz zacząć się zastanawiać jeśli planujemy to zrobić.
 
Dlaczego warto się trochę dłużej zastanowić nad ową zmianą i wyborem nowej nazwy?
 
Po zmianie nicku, każde konto otrzymuje blokadę kolejnej zmiany na 30 dni. Więc jeśli wybrany nick nie będzie się nam podobać, zmienimy go dopiero po upływie 30 dni od poprzedniej zmiany. Będzie można powrócić także do starego nicku, jeśli nie został on zajęty przez inną osobę. Oczywiście nasz obecny nick, jeśli z niego zrezygnujemy także jest zablokowany dla nas ale już na 37 dni aby była możliwość ewentualnego powrotu do niego.
 
 
Stare nie zmigrowane konta, bez wykupionego konta premium a jedynie zarejestrowane na minecraft.net zostaną usunięte i będzie można sobie taki nick wybrać, który jest obecnie zajęty ale bez premium. Jeśli ktoś z Was posiada konto a nie chce stracić swojego zarejestrowanego nicku należy zakupić premium zanim system zmiany nicku zacznie obowaiązywać. Migracji i zakupu konta można dokonać tutaj: Migracja konta z Minecraft.net do Mojang
Zatem ciekawi was data wprowadzenie oficjalnie możliwości zmiany nicku?
 
Oficjalnie nick w grze będzie można zmieniać od dnia 4 luty 2015


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3 ocen)
Udostępnij