Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 13 lipiec 2011 Aktualizacja 01 luty 2016

Kolejne wieści z krainy Mojang

Minecraft Polska 01 luty 2016

Według ostatnich informacji od Notch'a, w nadchodzącą aktualizację przygodową "Adventur Update" dla Minecraft będzie można zagrać na stoisku w PAX. Począwszy od życia w królestwie ciemności, Minecraft szybko stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier w historii, czy to wśród graczy czy też nie.
 
Jest to doskonały przykład przekazu z ust do ust, powodując bardzo szybki wzrost wykładniczy w grze. Mimo, że wciąż jeszcze oficjalnie nie jest wydany w wersji pełnej, Minecraft stale jest aktualizowany, dodając wiele nowych funkcji. Zbliżająca się aktualizacja przygodowa, może być najbardziej eksytująca.
 
Choć nie brakuje rzeczy do robienia i budowania w świecie Minecraft, jedną z nich, o którą gracze wciąż pytali, jest dodanie historii lub progresji. To właśnie aktualizacja beta 1.8 wkracza w ten świat. Choć jest jeszcze daleko do tej wersji, gracze ślinią się na myśl o levelowaniu swoich postaci, napotykając wsie NPC oraz o tym, by zobaczyć jak gra została zmieniona aby uczynić ją bardziej "nagradzjącą" podczas rozgrywki.

Reklama

Dla graczy, którzy nie mogą się doczekać aby dostać w swoje ręce tą aktualizację jest mała niespodzianka. Notch ogłosił w ostatnim wpisie na Twitter, że aktualizacja Adventure Update Minecrat'a będzie dostępna na stoisku Mojang podczas tegorocznego PAX .
 Jest to tylko informacja, która została dostarczona w ostatnim czasie, ale nie ma wątpliwości, że popyt na tą wersje demo Minecraft będzie największy.
 
Prawdopodobnie będzie to dość długo przed oficjalnym wydanej wersji 1.8, choć i PAX rozpoczyna się dopiero 26 sierpnia. Z najnowszego wydania Minecraft 1.7  i wdrożenia tłoków, jest jeszcze wiele rzeczy dla graczy do odkrywania i zabawy. Mimo to, po niedawnm przekroczeniu 10.000.000 zarejestrowanych użytkowników, jest oczywiste, że Minecraft nadal nabiera tempa i jest daleko od tego by je zwolnić.
Aktualizacja przygodowa minecraft to dopiero początek....
Co jest najbardziej ekscytujące w beta 1.8 update? Jakie cechy chcesz zobaczyć po wprowadzeniu gry w fazie premiery?
...

Zródło: Twitter Notch
Minecraft jest nadal w fazie beta i będzie oficjalnie wydany w dniu 11 listopada 2011 roku.

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij