Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 05 sierpień 2015 Aktualizacja 05 sierpień 2015

Minecraft: Story Mode - o co chodzi?

bolda500 05 sierpień 2015

Teltale Games:

Jak pisaliśmy na wstępie za produkcję gry Minecraft: Story Mode odpowidzialne będzie studio Teltale Games znane z takich tytułów jak The Walking Dead oraz The Wold Among Us. Oczywiście Mojang nie zajmuje się towrzeniem tego tytułu poniważ ma wystarczająco dużo swojej pracy przy Minecraft.
 
Znane i dobrze prosperujące studio TG w zupełności same sobie poradzi. Gra ma zostać podzielona na odcinkową serię co jest pewnego rodzaju znaną w TG strategią tworzenia opartą o inne tytuły w ich wykonaniu.
 
 

Fabuła w Minecraft: Story Mode

Fabularna przygoda bohatera o imieniu Jesse, który z trzema znajomymi został powołany do odnalezienia tajemniczego Zakonu Kamienia, a to dla tego że ma on uratować świat przed zagładą. Historia być może jest banalna ale na zaprezentowanym poniżej zwiastunie zapowiada się nad wyraz ciekawie. Jak potoczy się to dale zobaczy w przyszłości, a teraz zapraszam Cię do zobaczenia zwaiastunu.
 
 

Zwiastun Minecraft: Story Mode

 

Na jakie platformy zostanie wydany Miencraft: Story Mode?

 
Początkowo twórcy chcieli aby gra nosiła tytuł "Order of the Stone" ale za namową jednego z fanów została ona skrócona do obecnej nazwy "Story Mode". W grze poruszane będą ostanio dość mocno popularne dylematy morlane, których decyzje przlożą się na rozwój wydarzeń oraz całej fabuły w grze.
 
Teltale Games chce tym samy przełamać pewne utarte stereotypy twierdzące że poza budowaniem budowli z klocków, walk PvP oraz kopaniu kilofem nić już nie można w tej grze stworzyć a na pewno nie fabuły.
 
A teraz pora odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, które Cię pewnie interesuje. Kiedy i dla kogo (na jakie platformy) zostanie wydana gra? Spieszymy z odpowiedzią.
 
Pierwszy odcinek z serii (będzie ich prawdopodobnie aż 5) ma pojawić się w tym roku (teoretycznie zostały 4 miesiące do końca) a platformy na jakie zostanie udostępniony to: PC, PS 4, PS 3, Xbox One, Xbox 360, iOS oraz Android. Zabrakło tylko konsoli od Nitendo :D.


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 ocen)
Udostępnij