Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 22 wrzesień 2015 Aktualizacja 22 wrzesień 2015

Minecraft: Story Mode - znamy datę premiery

bolda500 22 wrzesień 2015

Kilka dni temu na oficjalntym blogu Mojang pojawiły się kolejne informacje dotyczące gry Minecraft: Story Mode wprost od Telltale Games. Pierwszy z epizodów pod tytułem "The Order of the Stone" pojawi się jeszcze w tym roku. Została też zapowiedziena oficialna data premiery oraz platformy na jakie zostanie wydany ten tytuł.
 

Data premiery - Minecraft: Story Mode - epizod 1 - "The Order of the Stone"

Premierę pierwszego epizodu "The Order of the Stone" zaplanowano na wtorek, 13 pażdziernika 2015. Platformy, na które zostanie wydany to: PC oraz Mac, PS 4, PS 3, Xbox One, Xbox 360. Natomiast 15 pażdziernika gra trafi także na urządzenia mobilne i będzie dostępna w App Store, Google Play oraz Amazon Appstore. 
 
 
 

Rozgrywka w Minecraft: Story Mode

Jak pisaliśmy wcześniej (tutaj -> Story Mode o co chodzi?) gracz rozpoczyna rozgrywkę z grupą przyjaciół w celu uratowania świata przed zagładą. Telltale Games wie jak dobrze tworzyć gry, dlatego w tej nie zabraknie nam przygód i wyzwań. W grze duży nacisk położono także na kreatwyne przemierzanie fabuły gry z elemantami wyboru, które będą wpływać na dalsze losy. To bardzo poprawia wizerunke samych twórców oraz to jak bardzo kładą nacisk na dobra zabawę i możliwość przechodzenia gry po kilka razy.
 
Jeśli nie widziałeś jeszcze zwiastunu Minecraft: Story Mode zapraaszamy do zobaczenia poniższego filmiku.
 

Zwiastun Minecraft: Story Mode

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij