Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 30 grudzień 2015 Aktualizacja 30 grudzień 2015

Minecraft: Story Mode - w promocji za 39 gorszy

bolda500 30 grudzień 2015
Minecraft: Story Mode czyli gra studia Telltale Games jest dostępna obecnie w promocyjnej cenie 39 groszy. Jednak jest to tylko cena pierwszego epizodu, a za resztę przyjdzie nam zapłacić około 70 zł. Także naszym zdaniem za cenę tych 39 groszy warto ją wypróbować, ale tylko tyle. Dlaczego? Przeczytaj do końca. 
 
Co do zakupu całości nie jesteśmy jednak pozytywnie nastawieni do tego. Gra zebrała już masę nagatywnych lub przeciętnych opinii, więc my nie zamierzamy was naciągać na zakup pełnego pakietu wszystkich epizodów.
 
Z opini wystawionej przez magazyn CDAction (ocena ogólna tylko 5/10!) wynika, to co każdemu po kilku godzinach grania w Story Mode, większość z Was odczuje. Gra jest poprostu słaba. Fabuła gry jest przeciętna, mini gry zawarte w niej są bardzo słabe a większość rozgrywki ogranicza się do klikania co jakiś czas określonych i z góry narzuconych przez grę przycisków. 

 

Reklama

Najgorsza w tym wszystkim jest pseudo możliwość wyboru alternatywnych sekwencji, co dana postać ma zrobić, ale niestety zostało to okupione jeszcze krótszym czasem gry. Także nie ekscytujcie się tym, co widzieliście na wielu kanałach YT'berów, którzy zachwycają się Story Mode. Jak wiadomo gra dotyczy Minecraft, a to jak zawsze kolejne dobre zródło do menetyzacji treści na kanale, nawet jeśli przekazywana w treśc gra jest przeciętna i słaba.
 
W naszej jak i wielu innych osób lub magazynów opini gra nie jest warta zakupu, no chyba że masz zbędne 39 groszy na przetestowanie pierwszego epizodu. Zakupić go można w Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telltalegames.minecraft100
 

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 ocen)
Udostępnij