Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 26 wrzesień 2018 Aktualizacja 27 wrzesień 2018

Zagłosuj na biom podczas Minecon Earth 2018

bolda500 27 wrzesień 2018

Minecon Earth dla nieznających tematu tego wydażenia jest globalnym wydarzeniem, podcas którego prezentowane są różne tematy dotyczące przyszłości i dalszego rozwoju Minecraft.
 
W tym roku, tak samo jak w poprzednim Minecon 2017 będzie wydarzeniem w nowej formie. Wszystkie Minecony, przed 2017 były przeprowadzane w konkretnych lokalizacjach i aby wziąć w nich udział należało dużo wcześniej zakupić bilet. Od zeszłego roku Minecon przybrał nową formę.
 
Coroczne wydarzenie nosi od 2017r. nazwę Minecon Earth i jest to 90 min. transisja na żywo, prezentowana na kilku platformach. Dodatkowo w różnych miastach na całym świecie organizowane są lokalne wydarzenia związane z Mineconem.
 

Minecon Earth 2018 - 18:00

W tym roku powrócą także panele organizowane przez różnych twórców, na których bardzo często można dowiedzieć się wiele ciekawostek związanych z tworzeniem narzędzi (programów), map, modów oraz te dotyczące rozwoju gry. Po głównym live streamie, na kanale YT minecraft będzie można zobaczyć te panele.
 
Podczas tegorocznego Minecon Earth 2018 wybierzemy tekże biom jaki otrzyma dużą aktualizację i nową zawartość (moby, roślinność, bloki lub coś całkowicie nowego) ale co dokładnie w tej aktualizacji będzie tego nie wiemy. Do Minecon pozostało trochę ponad 3 dni (w chwili pisania tego tekstu). Poniżej prezetujemy zapowiedzi dotyczcę wboru biomów.

 


Zagłosuj na biom podczas Minecon Earth 2018

Głosy na wybrany biom będą zbierane przez serwis Twitter, tak samo jak miało to miejsce rok temu przy wyborze nowgo moba.
Zapowiedź
 
Biom Tajga
 
Biom Pustynny
 
Biom Sawanny

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5 ocen)
Udostępnij