Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 19 lipiec 2023 Aktualizacja 19 lipiec 2023

Rewolucja w szukaniu okazji. Poznaj Łowców Gier!

bolda500 19 lipiec 2023
Lubisz polować na gry w niższej cenie? Nie lubisz przepłacać za sprzęt gamingowy? Jeśli tak, to pewnie niejednokrotnie można zastać Cię przed ekranem monitora, kiedy to przeglądasz setki stron z promocjami i śledzisz platformy gamingowe, a Twoja skrzynka mailowa pełna jest newsletterów o grach. Koniec z natłokiem informacji, koniec ze stratą czasu na szukaniu okazji. Zostań wytrawnym Łowcą Gier, który bez wysiłku, precyzyjnie namierza cenową okazję i zdobywa ją jednym kliknięciem!

 

Reklama

Kim są Łowcy Gier?

Serwis Łowcy Gier to miejsce, które pozwala na poznanie ofert gier oraz sprzętu gamingowego w najlepszych cenach. Uwalnia jednocześnie od konieczności śledzenia wielu stron poświęconych tematyce gamingowej, w tym platform typu Steam, oficjalnych dystrybutorów konkretnych tytułów czy sklepów ze sprzętem elektronicznym. Łowcy Gier to bowiem portal, na którym dowolnie agregować możesz interesujące Cię oferty. Niezależnie, czy chodzi o przygodówki, platformówki, gry logiczne czy produkcje indie. Niezależnie też, czy interesują Cię gry na PC, konsole, smartfony czy tablety. Przeglądanie gier i szukanie tej najtańszej oferty spośród setek sklepów nie będzie już zajmować godzin, chyba że oczywiście spodoba Ci się sama idea serwisu i dasz mu się porwać bez reszty. Łowcy Gier bowiem to również kompendium wiedzy na temat tego, co dzieje się na gamingowym rynku. Portal stworzony został przez pasjonatów gier, dlatego znajduje się tam sama esencja tego, czego szukają inni miłośnicy wirtualnej rozrywki.

Nie tylko gry

Łowcy Gier piszą nie tylko o grach, ale też o wyjątkowych okazjach na zakup sprzętu gamingowego. Informują o promocjach na hardware, jak gamingowe klawiatury, myszki, słuchawki czy nawet sprzęt do streamowania, ale również konsole, na których zagrać możesz między innymi w najnowsze gry na PS5. Warto pamiętać, że niektóre gry należą do grona gier ekskluzywnych, czyli dostępnych tylko dla danej konsoli. Tak jest, chociażby w przypadku Animal Crossing: New Horizons, która jest przykładem gry na Nintendo Switch. Jeżeli marzysz o tym, by zagrać w znakomite tytuły dedykowane właśnie konkretnej konsoli i szukasz dobrej oferty cenowej, odwiedź Łowców Gier!

Jak polować na gry?

Jeśli nie masz jeszcze konta na Łowcach Gier, zarejestruj się, aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności serwisu i z sukcesem polować na gry. Rejestracja jest darmowa i wymaga podania jedynie podstawowych informacji, takich jak adres e-mail i hasło. Opcjonalnie możesz też uwzględnić w rejestracji SteamID czy nazwę, w której posługujesz się w komunikatorze Discord. Dzięki temu inni użytkownicy tych kanałów będą mogli nawiązać z Tobą kontakt również poza serwisem. Nie jest to jednak obowiązkowe. Przed aktywacją konta należy podać ważny adres e-mail. Na ten adres zostanie wysłana wiadomość zawierająca odnośnik aktywacyjny. Po aktywacji konta możesz cieszyć się pełnią możliwości serwisu.

Czy można grać za darmo?

Choć brzmi to niewiarygodnie, to Łowcy Gier dają taką możliwość! W dziale Za Darmo znajdziesz gry darmowe bądź z bezpłatnym dostępem czasowym. Możesz dzięki i temu zapewnić sobie bezpłatną rozrywkę i sprawdzić, czy gra Ci się na tyle dobrze, by zainwestować w przyszłości w płatną wersję danej produkcji. We wspomnianych dziale możesz też znaleźć odnośniki do bezpłatnych dodatków — koniecznie sprawdź, czy znajdują się tam te dodatki do gier, które masz już w swojej wirtualnej bibliotece.

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij