Avatar
Napisane przez Opublikowane 12 maj 2018

minecraft by zyczu - nie ściągaj tego launchera BY ZYCZU

Avatar
bolda500 12 maj 2018
Minecraft by zyczu to bardzo popularny launcher minecraft, ale praktycznie od zawsze był on hejtowany. Czy to prawda? Od dłuższego czasu dostajemy wiadomości od użytkowników na temat launchera minecraft by zyczu, że są z nim coraz większe problemy.
 
Czym w ogóle jest minecraft by zyczu?
Launcher Minecraft by zyczu jeśli dobrze sprawdziliśmy jest dostępny od 2011 roku. Na początku jego twórca bardzo rzetelnie podchodził do jego aktualizacji i zawartości.
 
Obsugiwał on mody, z możliwością wybierania ich z poziomu launchera minecraft, dawał możliwość instalacji własnych skinów oraz dużo innych fajnych opcji.
 
Niestety przez popularność i bardzo dużą liczbę download minecraft by zyczu, twórca dodał mniej lub bardziej irytujące reklamy do samego launchera, pojawiły się na stronie różnego rodzaju wyskakujące okna z reklamami, także często otwierające okna z programami do pobrania a wnich często wirusami.
 
Potem właśnie zaczął się straszny hejt, że minecaft by zyczu ma wirusy, że kradnie konta premium itp. Taka opinia o nim niestety panuje do dziś. I faktycznie po instalacji launchera minecraft, przez wchodzenie na stronę, gdzie można go pobrać lub po samej instalacji nasz komputer przy mało uważnym wgrywaniu tych programów, instaluje się nam kilka dziwnych folderów, między innymi w folderze %appdata%

 

 
Zakładając, że obecnie przeciętny użytkownik gry Minecraft nie koniecznie musi się znać na zasadach ograniczonego zaufania przy wchodzeniu na strony internetowe i pobiera z nich rózne programy, nie zalecamy ściągania launchera minecraft by zyczu. Ryzyko, że odpalimy omyłkowo inne okno przeglądarki (z reklamą) i zainstalujemy sobie jakiś program z wirusami jest duże.
 
Poniżej zamieszczamy zrzut ekranowy wykonany przez jednego z użytkowników minecraft by zyczu, w którym program antywirusowy znalazł wirusa "reklamiarza". Nasza sugestia to poczukać sobie tutaj inny launcher Minecraft.
 
 
NIE INSTALUJ MINECRAFT BY ZYCZU

 

Zobacz także:

Jak zacząć w Minecraftcie? #6 Tryb Wieloosobowy
Zima za oknem znów zaskakuje drogowców, to świetny moment na nadrobienie zaległości - w związku z tym, zapraszam Was do wzięcia...
Jak tworzyć paczki zasobów? #4 Omówienie programu do modeli 3d
Czwarta część serii artykułów poświęconych Resourcepack, tym razem omówimy wstęp do tworzenia modeli 3D dla Minecraft, przedstawię...

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5 ocen)
Udostępnij