Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 12 maj 2018 Aktualizacja 16 styczeń 2019

minecraft by zyczu - nie ściągaj tego launchera BY ZYCZU - wirusy

bolda500 16 styczeń 2019

Minecraft by zyczu

To bardzo popularny launcher minecraft, ale praktycznie od zawsze był on hejtowany. Czy to prawda? Od dłuższego czasu dostajemy wiadomości od użytkowników na temat launchera minecraft by zyczu, że są z nim coraz większe problemy.
 

Czym w ogóle jest minecraft by zyczu? Kiedy powstała pierwsza wersja?

Launcher minecraft by zyczu jeśli dobrze sprawdziliśmy jest dostępny od 2011 roku. Na początku jego twórca bardzo rzetelnie podchodził do jego aktualizacji i zawartości. Obsugiwał on mody, z możliwością wybierania ich z poziomu launchera minecraft, dawał możliwość instalacji własnych skinów oraz dużo innych fajnych opcji.


 
Niestety przez popularność i bardzo dużą liczbę download minecraft by zyczu, twórca dodał mniej lub bardziej irytujące reklamy do samego launchera, pojawiły się na stronie różnego rodzaju wyskakujące okna z reklamami, także często otwierające okna z programami do pobrania a wnich często wirusami.
 
Potem właśnie zaczął się straszny hejt, że minecaft by zyczu ma wirusy, lub kradnie konta premium itp. Taka opinia o nim niestety panuje do dziś. I faktycznie po instalacji launchera minecraft, przez wchodzenie na stronę, gdzie można go pobrać lub po samej instalacji nasz komputer przy mało uważnym wgrywaniu tych programów, instaluje się nam kilka dziwnych folderów, między innymi w folderze %appdata%
 
Zakładając, że obecnie przeciętny użytkownik gry Minecraft nie zawsze pamieta aby szukając czegoś w internecie, pobierać pliki z zaufanych zródeł, nie zalecamy ściągania launchera minecraft by zyczu. Ryzyko, że odpalimy omyłkowo inne okno przeglądarki (z reklamą) i zainstalujemy sobie jakiś program z wirusami jest duże.

MInecraft by zyczu może mieć wirusy

Poniżej zamieszczamy zrzut ekranowy wykonany przez jednego z użytkowników minecraft by zyczu, w którym program antywirusowy znalazł wirusa "reklamiarza". Nasza sugestia to poczukać sobie tutaj inny launcher Minecraft.
 
 

NIE INSTALUJ MINECRAFT BY ZYCZU

Do wyboru masz kilka innych programów do uruchomienia Minecraft. 

 


Oceń artykuł
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (18 ocen)
Udostępnij