Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 21 styczeń 2016 Aktualizacja 21 styczeń 2016

EasyHC - Serwer Survival Gildie

bolda500 21 styczeń 2016
EasyHC to znany każdemu miłośnikowi serwerów PvP tryb rozgwywki oparty o system gildii. Gracz zodobywa wymagane przedmioty, zakłada gildię i zaprasza do niej innych graczy lub znajomych aby stanąć potem do walki z innymi gildiami.
 

System rozgrywki EasyHC

Rozgrywka na nowej edycji rozpoczyna się od wejścia dużej liczby graczy o określonym czasie, w którym startuje nowa edycja serwera EasyHC. Po wejściu graczę szukają miejsca pod swoją bazę przy okazji zbierając surowce lub zabijają innych graczy utrudniając im zalożenie gildii a sami wznoszą się w rankingu PvP.
 
Początkowe kilka godzin rozgrywki jest bardzo dynamiczne i obfite w dużą ilość śmierci graczy. W tym celu powstają specjalne rangi lub przywileje dające ochronę po śmierci gracza. Taką ochronę możesz uzyskać na czas całej edycji na serwerze mc.strefapvp.pl , który posiada właśnie serwer EasyHC oraz taki typ przywileju. Poniżej krótka rozpiska co można lub należy robić na serwerze aby dobrze zacząć.
 

Pierwsze godziny na EasyHC

 1. Jeszcze przed rozgrywką jeśli członkowie gilidi ustalili już skład na serwer, korzystają z komunikatora TS3 (np. ts.strefapvp.pl), na którym ustalają szczegóły takie jak:
  • koordynaty zbiórki (czyli każdy kto wejdzie i losowo TP się na mapę, udaje się w wyznaczonym wcześniej kierunku na miejsce zbiórki).
 2. Kolejnym etapem, już na samym serwerze na ustalonych wcześniej koordynatach, przyszła gildia zbiera surowce pod zbroje, spodenki, buty oraz hełm i miecz. To gwarantuje im większą szansę na odparcie ataków w początkowej fazie edycji.
 3. Jeśli wszyscy lub większość członków przyszłej gildii się spotkała, rozpoczyna się etap zbierania przedmiotów potrzebnych do założenia gildii.
 4. Kiedy pozbierają wszytkie przedmioty, szukają miejsca pod założenie gildii, oddają zebrane przedmioty liderowi a on zakłada ją w wybranym miejscu.
 5. Następnym etapem przygotowań jest wyznaczenie miejsca pod fosę, część z nich wyznaczona zostaje do pozyskania obsydianu, z którego tworzą żółwia i platformę na środku terenu gildii.
 6. Pozostała część członków biega po mapie robiąc "krety" do innych graczy aby ich zabić.
 7. Po ukończeniu fosy robią w niej boyfarmery aż do ukończenia i wyłożenia całej fosy obsydianem.
 8. Od teraz w wnetrzu tworzony jest design pomieszczeń, stoniarek, magazynów oraz innych pokoi.
 9. To już prawie końcowy etap, po którym następuje budowa zamku i innych umocnień terenu gildii.
 10. Na koniec pozostaje zbieranie i farmienie przedmiotów, szukanie innych gildi, zabijanie graczy oraz obrona własnego terenu przy odpieraniu ataków innych graczy lub gildii.

Surowce, drop oraz inne dodatki na EasyHC

 
 
Walka

Reklama

Oceń artykuł
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 ocen)
Udostępnij