Avatar
Napisane przez Opublikowane 21 wrzesień 2017

Aktualizacja Better Together gotowa

Avatar
bolda500 21 wrzesień 2017
Od 20.09.2017 możesz już wspólnie z innymi znajomymi zagrać na Xbox, urządzeniach mobilnych, VR oraz Windows 10 a to wszystko dzięki aktualizacji Better Together, która jest już gotowa.
 
Wielki dzień dla całej społeczności właśnie nadszedł.
 
Od czasów wydania aktualizacji 1.0.0, która była tak spektakularnie odebrana obecny update Better Together jest pod tym względem jeszcze lepszy. Właśnie dziś (20.09.2017) doszło do połączenia społeczności graczy Minecraft z różnych platform aby zabawa w grze nabrała jeszcze lepszych doznań.
 
Razem z aktualizacją Better Together mamy możliwość od pewnego czasu korzystania z dobrodziejstw wbudowanego w grę sklepu Marketplace. Dodatkowo rozgrywka ze znajomymi przy pomocy usługi Realms także nabiera nowego wymiaru. 

 

 
Zwiastun aktualizacji Better Together 
 
Polączenie wszystkich platform ma bardzo dużo pozytywnych korzyści. To jak wpłynie ona na przyszły rozwój gry oraz kreatywność społeczności przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy.
 
Jeśli masz pytania dotyczące aktualizacji zobacz zaktualizowany wpis FAQ Better Together.

  

Zobacz także:

Minecraft na konsole - świąteczna aktualizacja
Minecraft na konsole jest aktualizowany w sposób sezonowy, przeważnie kilkanaście razy do roku. Na okres obecnych Świąt Bożego...
Aktualizacja na konsole - Niedźwiedzie, bloki oraz banery
Aktualizacja dla wersji konsolowych wprowadza kilkanaście nowości na które z pewnością fani gry czekali. Niedźwiedzie, nowe bloki...

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij