Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 20 marzec 2019 Aktualizacja 21 marzec 2019

Aktualizacja Minecraft Bedrock - kusze, tarcze, koty oraz więcej!

Aircod 21 marzec 2019
Minecraft to w dalszym ciągu bardzo kasowa produkcja. W dalszym ciągu okupuje rankingi najlepiej sprzedających się gier danego miesiąca, nie inaczej było w lutym, gdzie Minecraft plasował się między takimi tytułami jak Anthem, nowy Far Cry czy nadal dobrze sobie radzące Grand Theft Auto V. Microsoft nie zaprzestaje aktualizacji swojego kluczowego tytułu w bibliotece gier.
 
Minecraft: Bedrock Edition otrzymał nową aktualizacje, która dodaje kusze, tarcze, koty oraz wiele innych nowości, wprowadzających spory powiew świeżości grze.
Tarcze pomogą ochronić się przed wrogimi potworami, a ich koszt to tylko jedna sztabka żelaza i 6 drewnianych desek. To chyba mało jeśli chodzi o ochronę naszej postaci przed nocnym koszmarem?
 
Po co się jednak zadręczać jedynie walką, skoro twórcy dodali w końcu znane z komputerowej wersji kotki? Zaproś jednego do swojego domu i rozświetl swój dom miauczeniem tego małego stworzonka. Ah! Jeśli mowa o świetle, twórcy dodali nowy rodzaj lamp, który idealnie się sprawdzi do oświetlenia terenu, te lampy wyglądają bardzo klimatycznie...
 
Należy pamiętać, że istnieje błąd, który obecnie dotyczy pakietów tekstur HD na urządzeniach mobilnych. Użycie tych pakietów tekstur może spowodować awarię gry. Dopóki programiści nie naprawią tego błędu, zalecane jest, aby nie używać pakietów tekstur HD na urządzeniach mobilnych. Mamy nadzieję, że ten błąd zostanie wkrótce naprawiony!
 
 
Aktualizacja ze słodkimi kotkami będzie dostępna na Xbox One, Windows 10 Edition, iOS, Android i Nintendo Switch, czyli na chwilę obecną ominęła ona konsolę PlayStation 4.

 

Reklama


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij