Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 14 kwiecień 2020 Aktualizacja 14 kwiecień 2020

Minecraft z RTX Beta dostępny za 2 dni w ten czwartek

bolda500 14 kwiecień 2020

Minecraft z RTX beta rusza za dokładnie 2 dni. Zobaczmy zatem wstępne owoce współpracy NVIDIA, studia Mojang oraz Microsoftu.
 
Minecraft jest najlepiej sprzedającą się grą na świecie, z dorobkiem 176 milionów sprzedanych kopii gry na wszystkich dostępnych platformach. Obecnie dalej należy do TOP 5 najpopularniejszych gier uruchamianych na sprzecie GeForce. 16 kwietnia o 19:00 gra otrzyma nowe efekty wizualne, dzięki obsłudze ray tracingu na kartach z RTX w wersji Minecraft RTX Beta.
 
Dziś pokażemy ci także pierwsze spojrzenie na Minecraft z RTX Beta.
 
W dniu premiery Minecraft RTX Beta, każdy posiadacz edycji Minecraft Windows 10 otrzyma możliwość rozpoczęcia tworzenia niesamowitych światów RTX z odbiciami, cieniami, oświetleniem i niestandardowymi realistyczymi materiałami.
 

Minecraft z RTX
Oficjalny zwiastun wersji beta

 
Oprócz tego całkowcie za darmo, dla graczy posiadających Minecraft Windows 10 udostępnione zostanie sześć nowych światów RTX dostępnych w witrynie Minecraft Marketplace.

 


6 darmowych map podczas wydania Minecraft RTX Beta

Przykładowe szablony sześciu światów RTX, pochodzą od najlepszych twórców, między innymi BlockWorks oraz Razzleberries, o czym pisaliśmy we wcześniejszym artykule na temat technicznych aspektów tworzenia tekstur i światów dla Minecraft z RTX - zobacz
 
Więcej o tych mapach dowiesz się w osobnym wpisie. Poniżej kilka wybranych zrzutów ekranowych z tych map prezentujących możliwości Minecraft RTX Beta.
 
(Źródło zdjęć : Nvidia)
 
(Źródło zdjęć : Nvidia)
 
(Źródło zdjęć : Nvidia)
 
(Źródło zdjęć : Nvidia)
 
(Źródło zdjęć : Nvidia)
 
Zródło: Materiały prasowe NVIDIA

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3 ocen)
Udostępnij