Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 13 marzec 2019 Aktualizacja 13 marzec 2019

Minecraft już niedługo w usłudze Xbox Game Pass

bolda500 13 marzec 2019

Microsoft wyciąga kolejną marchewkę w stronę graczy, nie tylko Minecrafta. Już 4 kwietnia Minecraft będzie dostępny w usłudze Xbox Game Pass. Dzięki temu zabiegowi, liczba subskrybentów tej usługi może się powiększyć, jeśli ktoś nie był do tej pory zdecydowany na jej zakup, to po dodaniu do niej Minecrafta może stać się ona atrakcyjniejsza.
 

Czym jest Xbox Game Pass

Usługa Xbox Game Pass zapewnie dostęp do ponad 100 gier, w cenie abonamentu wynoszącego obecnie 9.99$ (40zł) miesięcznie. Pierwszy miesiąc mamy w promocyjnej cenie 1$(4zł).
 
Jeśli jesteś już posiadaczem tej usługi od jakiegoś czasu, a nie grałeś nigdy w Minecraft lub nie chciałeś wydawać kasy na jego zakup, już niedługo będziesz mógł/a bez ponoszenia dodatkowych kosztów wejść do świata tej sandboxowej gry.
 
"Nie chcę Xbox Game Pass, wolę kupić grę w wersji Java lub jako cyforwy pordukt na innej platformie bez abonamentu". Spieszymy z poradnikiem jak możesz kupić grę, jeśli wspomniana wcześniej usługa nie jest dla ciebie interesująca.
 
 

Minecraft na Xbox Game Pass od 4 kwietnia

Gra Minecraft w usłudze Xbox Game Pass będzie dostępna od 4 kwietnia 2019 jako edycja Bedrock (czyli ta na urządzenia mobilne z Androidem, iOS, Windows 10, Nintendo Switch oraz Gear VR. Do odkrycia czeka najnowsza aktualizacja wodna, oraz przyszłe wydanie aktualizacji wiosek.


 
Więcej o usłudze Xbox Game Pass przeczytasz tutajLINK

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij