Avatar
Napisane przez Opublikowane 16 kwiecień 2019

Xbox Game Pass za 4 zł na 3 miesiące - zawiera Minecraft

Avatar
bolda500 16 kwiecień 2019
Microsoft ostatnio dodał Minecraft do biblioteki gier w Xbox Game Pass a od kilku dni usługę możesz wykupić w promocyjnej cenie 4 zł za 3 miesiące korzystania.

 
Jeśli ostatnie informacje o dołączeniu Minecraft do bibloteki gier w usłudze Xbox Game Pass nie przekonało nikogo, to teraz jest świetna okazja aby sprawdzić ją dokładniej. Od kilku dni (12.04.2019) trwa promocja na usługę abonamentową Xbox Game Pass.
 
Promocja obejmuje osoby bez aktywnej subskrypcji dl których cena wynosi jedyne 4 zł za 3 pierwsze miesiące, ale dla tych co już posiadają subskrypcję,  przygotowano takżę promocję w której cena spada do 43.50 zł.
 
W ramach Xbox Game Pass mamy dostęp do ponad setki rewelacyjnych tytułów, ostatnio dodanymi są między innymi Pray, Resident Evil 5 oraz oczywiście Minecraft. Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany Minecraftem to dostęp do tak dużej bazy gier na 3 miesiące w cenie 4 zł jest łąkomym kąskiem. 

 

Subskrypcja Xbox Game Pass na 3 msc. za 4 zł - Oficjalny Sklep Microsoft

 

Zobacz także:

Minecraft: Bedrock Edition czy Minecraft: Java Edition?
Ten wybór należy do gracza. Młodszy odbiorca gry z pewnością polubi prostotę multiplatformowej wersji gry, spodoba mu się pewnie...
Microsoft odcina się od Notcha?
W najnowszym snapshocie - 19w13a, Microsoft sięgnął po dość niespodziewane, kosmetyczne zmiany w głównym ekranie powitalnym...

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij