Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 08 maj 2019 Aktualizacja 11 maj 2019

Minecraft Classic za darmo w przeglądarce z okazji 10-lecia gry!

Aircod 11 maj 2019

Mojang przygotowuje się do świętowania 10-lecia Minecrafta, które będzie miało miejsce już w piątek 17 maja 2019 r. Jednym z prezentów z tej okazji jest udostępnienie wszystkim „klasycznej” wersji swojej kluczowej gry.
 
Od dzisiaj możesz grać w przeglądarce i wrócić do początków gry, tak jak miało to miejsce w 2009 roku. Klasyczny Minecraft zawiera wyłącznie 32 bloki oraz nie jest pozbawiony błędów, które towarzyszyły tej wersji produkcji.

 

Reklama

Minecraft Classic - zagraj za darmo

 
Możesz też dokonać 10-letniego skoku w przeszłość, wystarczy kliknąć w ten link: classic.minecraft.net.
 
Ta specjalna jubileuszowa wersja, umożliwia grę z maksymalnie dziesięcioma znajomymi, którym możesz udostępnić specjalny link zapraszający. Była to jedna z najstarszych wersji Minecrafta, która oferowała tylko dwa tryby zabawy: przetrwanie oraz tryb kreatywny.
 
Classic wykorzystywany był głównie do tworzenia rozmaitych budowli na małych serwerach z innymi graczami. Nie było na nich zaawansowanych pluginów i mechanizmów, które znamy z dzisiejszych wielkich społeczności tworzonych przez profesjonalistów.
 
W wersji Minecraft Classic nie ma głodu, wytwarzania czy też przepalania surowców. Jest to czysta rozgrywka skupiona wyłącznie na budowaniu z klocków.

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5 ocen)
Udostępnij