Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 18 lipiec 2019 Aktualizacja 18 lipiec 2019

Minecraft Earth coraz bliżej! Nowy film od twórców gry

Aircod 18 lipiec 2019
Minecraft Earth – nowa, mobilna produkcja od studia Mojang nabiera kolorów! Z pewnością, jeśli obejrzałeś po raz pierwszy demo gry podczas imprezy Apple WWDC byłeś trochę zagubiony w świecie wirtualnej rzeczywistości gry Minecraft.
 
Jeśli zasady, które będą obowiązywały w nadchodzącym projekcie ze świata Minecraft są Ci jeszcze obce, to zapoznaj się z nowym, krótkim filmem przygotowanym przez zespół odpowiadający za Minecraft: Earth.Twórcy podzielili się również datą pierwszej wersji zamkniętej gry, wytypowane miasta będą otrzymywać możliwość testowania w ciągu następnych dwóch tygodni!
 
 

 

Reklama

 

Przetłumaczona garść informacji prosto z Minecraft.net.

  • Zamknięta wersja beta zostanie uruchomiona na iOS w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a wersja Androida wkrótce potem.
  • Podobnie jak w przypadku większości wersji beta, liczba uczestników będzie ograniczona pod względem liczby i lokalizacji. Ma to na celu zapewnienie, stabilności naszych serwerów, które będą musiały być w stanie nadążyć za wszystkimi poszukiwaczami, z tworzeniem obiektów i miejmy nadzieję, przetrwaniem gracza w świecie gry. Aby dowiedzieć się o aktualnej dostępności wersji beta, obserwuj nasz profil Minecraft Earth na Twitterze!
  • Podobnie jak w przypadku znanych wersji beta różnych gier, twoje postępy będą czasami resetowane podczas testowania i rozwijania różnych funkcji gry.
  • Jeśli zostaniesz wybrany do udziału w zamkniętej wersji beta (gratulacje!), Otrzymasz wiadomość z zaproszeniem na adres e-mail powiązany z kontem Microsoft lub kontem Xbox Live przesłanym podczas rejestracji.
  • Jeśli zostaniesz wybrany (gratulacje ponownie!), Będziesz musiał grać co najmniej raz na 7 dni. Jeśli nie, przekażemy twoje miejsce komuś innemu, ponieważ miejsce w wersji beta jest mocno ograniczone.
  • Aby wziąć udział, musisz mieć ukończone 18 lat.
  • Aby grać w zamkniętą wersję beta, potrzebujesz urządzenia mobilnego z systemem Android 7 lub nowszym bądź iOS 10 lub nowszym.
Nie bój się, Creeper nie wyskoczy Ci z telefonu! Link do rejestracji, znajdziesz tutaj.

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij