Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 25 luty 2020 Aktualizacja 25 luty 2020

Aktualizacja gór - kiedy możemy się jej spodziewać

bolda500 25 luty 2020

Aktualizacja biomu górzystego, to także dość gorący temat od kilku dni, zaraz obok aktualizacji Netheru i pytań odnoście ilość dodanych do niego biomów.
 
Dla przypomnienia biom górzysty to jeden z tych, który wygrał w głosowaniu podczas Minecon 2019. Razem z aktualizacją tego biomu mamy otrzymać nowe bloki, moby oraz zmiany w generatorze terenu odpowiedzialne za wspomniany wcześniej obszar gór. 
 

 


Aktualizacja gór w Minecraft - co ma zawierać? 

 
  • nowe typy śniegu,
  • nowego moba - kozę
  • nowe typy gór - spiczaste klify, pokryte śniegiem szczyty i nowe ekscytujące widoki na góry i pagórki wokół.
 
Więcej zapowiedzi dotyczących gór - Zapowiedzi z Minecon 2019 
 
Głos w sprawie aktualizacji gór zabrał Mojang informując, że pamięta o tej aktualizacji i że na pewno prace nad nią także będą prowadzone.
 

Kiedy otrzymamy aktualizację gór?

Wg. różnych teorii, patrząc na to jaki wcześniej był kalandarz premier poszczególnych aktualizacji Minecraft, obecne prace nad wydaniem aktualizacji Netheru nie będą połączone z aktualizacją gór. Zmiany w Netherze są dość znaczne, dodano obecnie już 3 nowe biomy oraz nowe moby, a prace jeszcze się nie zakończyły, można powiedzieć, że się dopiero rozpoczęły. 
 
Naszym zdaniem, aktualizacja gór i jej wydanie zostanie przesunięte na końcówkę tego roku. Taki plan idealnie pasuje do schematu z wcześniejszych lat, o wydaniu dwóch dużych aktaulizacji tematycznych w każdym roku, co także Mojang już kilka razy wspomniał podczas Minecon i innych wydarzeń.
 
 

Oceń artykuł
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3 ocen)
Udostępnij